فهرست
خبر رسمی: قلعه‌ سرمربی سپاهان
خبر رسمی: قلعه‌ سرمربی سپاهان

خبر رسمی: قلعه‌ سرمربی سپاهان

آی‌اسپورت- سرمربی فصل گذشته ذوب‌ آهن دقایقی قبل با باشگاه سپاهان برای هدایت این تیم به توافق نهایی رسید. امیر قلعه‌نویی فصل ۹۷-۹۶ نتایج خوبی همراه با ذوب‌ آهن کسب کرد و با وجود کمبود امکانات و مشکلاتی که در نیم‌فصل برای جدایی تعدادی از بازیکنان سرشناس خود داشت، توانست تیم اصفهانی را بالاتر از استقلال و سایپا به‌عنوان نایب قهرمانی برساند و سهمیه سال آینده لیگ قهرمانان آسیا را بگیرد.

ذوب‌آهن همراه باقلعه‌نویی از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا هم صعود کرد و در دیدار رفت یک‌هشتم نهایی هم استقلال را شکست داد، اما در بازی برگشت با این تیم شکست خورد تا نتوانند به جمع هشت تیم برتر آسیا راه پیدا کنند.

قلعه‌نویی که طی روزهای اخیر شایعه حضورش در سپاهان شنیده می‌شد و حتی طبق گفته مسؤولان ذوب‌ آهن جلسه‌ای با آنها برای تمدید قرارداد و ارائه برنامه‌های فصل آینده‌اش داشت، در نهایت تصمیم گرفت مجددا هدایت سپاهان را بر عهده بگیرد.

امیر قلعه‌نویی که در لیگ‌های نهم و دهم سرمربی سپاهان بود و برای نخستین بار یک تیم را برای دو فصل متوالی به قهرمانی در لیگ برتر رساند، اکنون بعد از یک فصل خوب در ذوب‌آهن راهی دیگر تیم اصفهانی شد تا بتواند طلایی‌پوشان را پس از سال کابوس‌واری که داشتند، دوباره به موفقیت برساند و به جمع مدعیان قهرمانی لیگ برتر بازگرداند.

قلعه‌نویی بعد از پذیرفته شدن برنامه‌هایش برای قبول سرمربیگری سپاهان، دقایقی قبل با مسؤولان این باشگاه به توافق نهایی رسید و قراردادش را به مدت دو فصل با طلایی پوشان امضاء کرد.

 

ورزش سه

۴ ۲  
آی اسپورت
2018-05-22 20:29:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
دون کورلیونه
سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷، ۲۱:۰۶
به به -به به

مافیا به مافیا رسید

آقای ساکت قلعه نویی برات چیکار کرده بود
mehran
سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷، ۲۱:۴۲
حالا شروع میکنه به جذب بهترین بازیکنان ذوب آهن هر چند به نظر من خیلی قبل تر از اینها با بازیکنان ذوب صحبت کرده که فصل بعد سپاهان هستیم
۶
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر