فهرست
چرا سرجیو از نفت رفت؛ هزینه ۴۰ میلیاردی
چرا سرجیو از نفت رفت؛ هزینه ۴۰ میلیاردی

چرا سرجیو از نفت رفت؛ هزینه ۴۰ میلیاردی

آی اسپورت – شب گذشته باشگاه التعاون عربستان اعلام کرد که با پائولو سرجیو، سرمربی فصل گذشته تیم فوتبال صنعت نفت آبادان به توافق رسیده است و هدایت تیم عربستانی را برعهده خواهد گرفت.

مسعود رضاییان معاون ورزشی باشگاه صنعت نفت  در این باره گفته: «قبل از رفتن سرجیو از ایران باشگاه صنعت نفت برای فصل جدید به توافق رسیده بود و خود او هم اعلام کرده بود که چند پیشنهاد از تیم‌های ایرانی دارد، ولی در آبادان راحت است و می‌خواهد به کارش در صنعت نفت ادامه دهد. نتایج درخشان صنعت نفت در هفته‌های پایانی لیگ برتر کار ما را برای تمدید قرارداد سرجیو سخت کرد و سرمربی پرتغالی مشتریان دست به نقدی پیدا کرد تا پیشنهادات قابل توجهی به او بدهند. با توجه به پیشنهادات خوبی که سرجیو داشت، هزینه ماندن سرجیو ۴۰ میلیارد تومان بود که بودجه سه فصل باشگاه صنعت نفت است. با این اوصاف باشگاه ما توانایی نگه‌ داشتن سرجیو را نداشت.»

 

 

۴ ۲  
آی اسپورت
2019-05-22 13:22:00
نظر دهید

۲ نظر
محسن
چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸، ۱۳:۳۳
ظاهرا این ترفند پلید،تبدیل به یک اصل شده که بازیکن زپرتی و گمنام،در لیگ ایران نامی دست و پا کند و زرتی سر از باشگاههای عربی در بیاورد.و تازگی مربیان هم به این جمع اضافه شدند!!! فقط پرسپولیس باج نمیدهد.
۶ ۱
فرهاد
چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸، ۱۴:۰۳
اره چون سر پرسپولیس در اخور بیت المال است و 40 میلیارد برای مربی برای ایت تیم عددی نیست بقیه تیم ها از این پولهای مفت ندارند
۷
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر