فهرست
پیش بازی شیلی - استرالیا؛ کانگوروها شکار می شوند؟
پیش بازی شیلی - استرالیا؛ کانگوروها شکار می شوند؟

پیش بازی شیلی - استرالیا؛ کانگوروها شکار می شوند؟

آی اسپورت - مصدومیت زانوی آرتورو ویدال یکی از 2 ستاره ی بزرگ شیلی حضور او را در دیدار مقابل استرالیا در هاله ای ابهام قرار داده است.

وضعیت او حتی می تواند ناراحت کننده تر نیز بشود چرا که گفته می شود ویدال ممکن است تمام مصاف های شیلی در دور گروهی رقابت ها را از دست بدهد.

شیلی کار سختی برای صعود از گروهی دارد که فینالیست های جام جهانی 2010 در آن قرار گرفته اند اما برگزاری بازی های در آمریکای جنوبی انگیزه ای دو چندان به بازیکنان این تیم بخشیده است.

ژورژ سمپائولی سرمربی آرژانتینی این تیم که از دسامبر 2012 هدایت تیم را بر عهده گرفته است به خوبی می داند که صعود از گروه دوم رقابت ها تا چه اندازه می تواند دشوار باشد.

در کنار بازیکنانی همچون آلکسیس سانچس و آرتورو ویدال، کلودیو براوو دروازه بان این تیم نیز یکی از ستاره های شیلی محسوب می شود. او که در رئال سوسیه داد سنگربانی می کند به احتمال فراوان تابستان پیش رو راهی بارسلونا خواهد شد.

گرچه شیلی به عنوان تیمی شناخته شده راهی رقابت ها شده است اما وضعیت رقیب آن ها این چنین نیست و استرالیا تیمی نا شناخته تر به نسبت شیلی محسوب می شود.

اولین امتیاز تیم ملی استرالیا در تاریخ جام های جهانی در برابر رقیب امشب آن ها به دست آمده است. کانگوروها در جام جهانی 1974 در دور گروهی مقابل شیلی قرار گرفتند و به تساوی 0-0 دست پیدا کردند.

با این حال آن ها امشب باید فکری به حال خط دفاع نه چدان مطمئن خود کنند زیرا شیلی از مهره های هجومی قابلی تشکیل شده است.

     
آی اسپورت
2014-06-13 09:52:25
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر