فهرست
پیش بازی مکزیک - کامرون؛ جنگ بر سر پله دوم
پیش بازی مکزیک - کامرون؛ جنگ بر سر پله دوم

پیش بازی مکزیک - کامرون؛ جنگ بر سر پله دوم

آی اسپورت - نمایش خوب کرواسی در بازی دیشب کار را برای کامرون و مکزیک سخت تر کرده است و آن ها به خوبی می دانند که برای صعود از این گروه باید دیدار اول خود را با پیروزی پشت سر بگذارند.

مکزیک در راه صعود به جام جهانی سختی های زیادی متحمل شد. مکزیک گرچه شروع خوبی در رقابت های مقدماتی داشت اما در ادامه نتوانست عملکرد خوبی از خود ارائه دهد.

خوسه مانوئل دلاتوره پس از شکست خانگی تیمش برابر هندوراس از کار برکنار شد. در نهایت این میگوئل هررا بود که توانست مکزیک را با پیروزی 9-3 در مجموع دو دیدار رفت و برگشت برابر نیوزیلند راهی جام جهانی کند.

وولکر فینک سرمربی تیم ملی کامرون در همین رابطه اذعان داشت: \" من می دانم که مکزیک سختی های زیادی را در راه صعود به جام جهانی متحمل شده است اما این باعث نمی شود که فراموش کنیم آن ها تا چه اندازه تیم خطرناک محسوب می شوند.\"

کامرون علی رغم همه ی حاشیه های به وجود آمده پیرامون پرداخت پاداش صعود بازیکنان، در نهایت راهی برزیل شده است. آن ها امسال دیگر امید اول قاره ی آفریقا محسوب نمی شوند چرا که که ساحل عاج و غنا وضعیت بسیاری بهتری نسبت به آن ها دارند.

با توجه به مصدومیت شدید لوئیس مونتس دست هررا تا حدی بسته شده است اما آماده شدن رافائل مارکز خبری امیدوار کننده در اردوی مکزیک محسوب می شود.

     
آی اسپورت
2014-06-13 09:55:41
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر