فهرست
سمپائولی: ویدال می تواند برابر استرالیا بازی کند
سمپائولی: ویدال می تواند برابر استرالیا بازی کند

سمپائولی: ویدال می تواند برابر استرالیا بازی کند

آی اسپورت - ویدال 15 دقیقه در جریان پیروزی 2-0 شیلی در برابر ایرلند شمالی در هفته ی گذشته به میدان رفت تا نشان دهد مصدومیتش آن قدر ها هم شدید به نظر نمی رسد.

سمپائولی سرمربی تیم ملی شیلی نیز نسبت به حضور این جواهر تیمش در خط میانی ابراز امیدواری کرده است. او در کنفرانس خبری پیش از بازی مقابل استرالیا به خبرنگاران گفت: \"  تصمیم نهایی را در ساعات آخر خواهم گرفت. مصدومیت او برطرف شده است و شرایط او هر روز بهتر می شود. از لحاظ بدنی وضعیت خوبی دارد و معتقدم شانس خوبی برای حضور مقابل استرالیا خواهد داشت.\"

سمپائولی معتقد است حتی یک آرتورو ویدال نا آماده هم می تواند برای تیمش موثر باشد: \" ما می دانیم که او هنوز به ریتم مورد نظرمان دست پیدا نکرده است اما نباید فراموش کنیم که او شخصیت فوق العاده بالایی در زمین مسابقه دارد. او واقعا بازیکن مهمی است و همیشه دوست دارد که در زمین مسابقه حضور داشته باشد.\"

سمپائولی در رابطه با شرایط اولین رقیب تیمش در جام جهانی نیز به صحبت پرداخته است: \" استرالیا تیم متفاوتی است. آن ها هیچ نگرانی ندارند و بدون تحمل کردن کوچک ترین فشاری وارد بازی ها می شوند در حالی که وضعیت ما این چنین نیست و باید با فشارهای زیادی در طول رقابت ها رو به رو شویم.\" 

     
آی اسپورت
2014-06-13 10:05:22
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر