فهرست
یادداشت منفی یک سایت استرالیایی در مورد تیم ملی / تیم ملی به سرنوشت یوزپلنگ دچار می شود
یادداشت منفی یک سایت استرالیایی در مورد تیم ملی / تیم ملی به سرنوشت یوزپلنگ دچار می شود

یادداشت منفی یک سایت استرالیایی در مورد تیم ملی / تیم ملی به سرنوشت یوزپلنگ دچار می شود

آی اسپورت - اگر علی کفاشیان یک درصد احتمال می داد که اظهار نظرش درباره لباس های تیم ملی اینقدر سر و صدا می کند و حاشیه ساز می شود شاید جلوی ادبیات طنز گونه اش را می گرفت و هیچ وقت نمی گفت که بازیکنان حق عوض کردن لباسهایشان با تیم های حریف در جام جهانی را ندارند چرا که این موضوع سوژه خوبی برای رسانه های خارجی شده تا مدام در مورد آن مطلب بنویسند. هر چند که گزارشی که در ادامه می خوانید، بیش از حد نا امید کننده به نظر می رسد.

سایت theturf استرالیا در گزارشی به قلم پاتریک هارگریوز در مورد تیم ملی نوشته: باید برای تیم ملی ایران غصه خورد چرا که بازیکنان این تیم حق عوض کردن لباسهایشان در جام جهانی را ندارند ضمن آنکه باید حواسشان به نحوه شستن البسه شان باشد تا به مشکل نخورند.

با اینکه کشور ایران به لحاظ منابع نفتی، اوضاع خوبی دارد، خزانه فدراسیون فوتبال این کشور خالی است و آنها نتوانستند هزینه های بازی با تیم های بزرگ دنیا را فراهم کنند.

شاید تنها پوئن مثبت ایران نسبت به سایر حریفانش در این باشد که اکثر بازیکنان این تیم در لیگ ایران بازی می کنند که کمتر کسی از آن شناخت دارد اما همین قضیه هم برای تیم ملی دردسرساز شد چرا که نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیا حاضر به دادن بازیکن به تیم ملی نشدند. اتفاقی که بعید نیست در آینده برای تیم ملی استرالیا هم رخ دهد.

در ادامه این گزارش به شرایط کمپ تیم ملی در افریقای جنوبی و مشکل لباسهای این تیم اشاره شده تا جایی که سرمربی تیم ملی گفته با این شرایط نباید از شاگردانش انتظار موفقیت داشت.

ایران به شیوه خاورمیانه ای به جام جهانی صعود کرد . آنها بسیار دفاعی بازی می کردند اما بعد از سه بازی و زدن تنها یک گل به این نتیجه رسیدند که باید به حمله کردن هم فکر کنند و به همین دلیل کارلوس کی روش سراغ رضا قوچان نژاد رفت.

بخش پایانی گزارش اشاره به مشکلات آماده سازی تیم ملی دارد و اینکه تیم ملی هیچ حمایتی نداشته و آنهایی که از شرایط فوتبال در استرالیا ناراضی هستند اگر وضعیت تیم ایران را ببیند چه حرفی برای گفتن خواهند داشت.

نویسنده مطلب در پایان گزارشش اظهار امیدواری کرده که تیم ملی و یوزپلنگ روی پیراهن آن آینده روشنی داشته باشند چون به نظر می رسد هر دو در معرض انقراض هستند!

  ۲  
آی اسپورت
2014-06-13 10:41:21
نظر دهید
۲ نظر
Danial
جمعه ۲۳ خرداد ۱۳۹۳، ۱۲:۲۱
جالبه که استرالیای‌ها هنوز مشغول لیس زدن زخمهای باخت مقدماتی جام جهانی‌ ۹۸ هستن
-
جمعه ۲۳ خرداد ۱۳۹۳، ۱۶:۱۰
خخخخخ
کسی مینویسه کهتیم خودش بتونه یه گل تو جام جهانی بزنه
استرالیا کهخودش داغونه وضعیتش
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر