فهرست
اصغر قاتل را به تمرین استقلال دعوت کنید!
اصغر قاتل را به تمرین استقلال دعوت کنید!

اصغر قاتل را به تمرین استقلال دعوت کنید!

آی اسپورت - وقتی تیمی که سرمربی اش جواد نکونام، کاپیتان لالیگایی تیم ملی فوتبال ایران است، برای خلع سلاح کردن حریف، دست به بزرگ کردن عرض زمین می زند، دیگر ایراد گرفتن از حضور هانی کرده در تمرین استقلال بی معنی است. اصلا بد نیست به محمود فکری پیشنهاد کنیم حالا که حضور هانی کرده و تهدید او جواب نداد و مهدی قائدی به نفت مسجدسلیمان گل نزد، اصغر قاتل را به تمرین دعوت کند تا بچه ها از ترس شان، به تمام تیم ها چهار تا و پنج تا گل بزنند!

خارج از شوخی، این چه کاری بود که امروز فولاد در اهواز انجام داد؟ در این که کار مهدی تارتار و دل بستن او به پرتاب اوت بلند نادر محمدی با شعار روز اول او که وقتی سرمربی پیکان شد می گفت من دنبال فوتبال مالکانه هستم در تضاد کامل است، شکی نیست و بارها و بارها گفته اند و نوشته ایم این سبک بازی پیکان که اتفاقا بدآموزی هم دارد، باعث کاهش سطح کیفی رقابتهای لیگ برتر می شود.فوتبال راگبی نیست که با دست بازی شود اما اینها دلیل نمی شود تیمی برای خلع سلاح کردن حریف خود، ده متر عرض زمین را اضافه و محوطه بیرونی چمن را گل آلود کند.

دوست نداریم باور کنیم فولادی ها این کار را برای بازی پیکان انجام داده اند. دوست داریم به خودمان بقبولانیم زمین فولاد از اول همین قدری بوده و این همه تیم و مربی و ناظر و داور که از قبل به اهواز رفته بودند متوجه این عرض اضافه نشدند اما متاسفانه در فیلمی که مدیر رسانه ای پیکان از اهواز فرستاد، جای خط کشی های قبلی زمین نمایان است. جای خط های قبلی پاک نشده بود و از راه دور هم می شد دید خط اصلی کجای زمین بوده و از هر طرف چند متر به عرض زمین اضافه شده است.

دوست داریم همان طور که دفعه قبل وقتی روز بازی پخش مستقیم فولاد، یک نفر داخل دروازه زمین اهواز محتوای یک بطری آب معدنی را خالی کرد و فولادی ها به جادو کردن و یا باطل کردن طلسم متهم شدند و باشگاه مدعی شد این شخص تدارکاتچی بوده و سرخود این کار را انجام داده، این بار هم باشگاه اعلام کند تدارکاتچی فولاد بدون اطلاع جواد نکونام از هر طرف چند متر عرض زمین اهواز را بزرگ کرده تا تصورات ما از جواد لالیگایی اینگونه به هم نریزد.

مگر مربی لالیگایی، زمین بزرگ و کوچک می کند؟ در کدام فصل از لالیگا که جواد سال ها آن جا بازی کرد و فخر فوتبال ایران در اسپانیا شد، زمین بزرگ و کوچک کردند که ما ندیدیم و نشنیدیم؟ از صمیم قلب امیدواریم همان طور که سعید آذری می گوید اتفاقی که در اهواز افتاد مشکوک است، گل کردن گوشه های زمین بدون اطلاع جواد نکونام بوده باشد و عریض کردن زمین هم به خاطر مطابقت با استاندارد آسیایی!

دوستان، برادران، جواد جان نکونام، محمود خان فکری، شما کاپیتان های تیم ملی بودید، به حرمت آن بازوبند که محمود کمتر از همه (یک بازی، همان بازی خداحافظی اش) و جواد بیشتر از همه به دست بست، باورهای ما را به خاک و خون نکشید. هانی کرده چه دخلی به استقلال دارد؟ زمین بزرگ و کوچک کردن چه کاری است؟ حرف های مان با مهدی تارتار هم بماند به وقتش، تا یک روز چشم در چشم ایشان بنشینیم و بگوییم برادر، با اوت دستی و فوتبالدستی می خواهی در آینده سرمربی پرسپولیس شوی؟

طرفداری

۳۱ ۱  
آی اسپورت
2021-01-31 01:47:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
فقط قرمز
يكشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۹، ۲۰:۴۶
مکتب کیسه کش جماعت بهتر این نیست یه کلمه یاد گرفتن به اسم اصالت همون رو سپر کردن حالا اون هاشمی نسب کجاست که بیاد بلبل زبونی کنه اون زمین بزرگ میکنه اون یکی ارازل میاره سرتمرینش بعد همه زبونشون مثل زبون ... به پرسپولیس دارزه واقعا بوی لجن پرکرده این قوتبال رو
خداروشکر که پرسپولیسی هستم
۶
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر