فهرست
گزارش عجیب سوپراسپرت درباره فضای تهران در جام جهانی: در شهر خبری نیست
گزارش عجیب سوپراسپرت درباره فضای تهران در جام جهانی: در شهر خبری نیست

گزارش عجیب سوپراسپرت درباره فضای تهران در جام جهانی: در شهر خبری نیست

آی اسپورت - عدم پخش رفابتهای جام جهانی از سینماها و کافه و رستوران های تهران سوژه گزارش جدید سایت سوپراسپرت نیجریه شده.

 به نوشته این سایت،  تهران تنها پایتخت دنیا است که هیچ نشانه ای از جام جهانی در آن دیده نمی شود( نویسنده مطلب بد نیست سری به تهران می زد تا بیلبوردهای مختلف مربوط به حضور تیم ملی در جام جهانی را می دید)  

رستوران های تهران هیچ دکوراسیون ویژه ای برای جام جهانی ندارند و شما عکس ستاره های فوتبال را روی بیلبوردهای این شهر نمی بینید و حتی هیچ کسی سعی نکرده که پرچم ایران را روی ماشینش نصب کند.

به نوشته این سایت، تعدادی از کاربران ایرانی فیس بوک عقیده دارند از آنجایی که کمتر کسی به صعود تیم ملی به مرحله بعد امیدوار است، هیچ انگیزه ای برای جام جهانی وجود ندارد.

به گفته یکی از خبرنگاران روزنامه برزیلی فولها، بسیاری از بازیکنان ایرانی به جای بازی در تیمهای بزرگ در لیگ ایران بازی می کنند که کیفیت چندان بالایی ندارد و کار به جایی رسیده که سرمربی تیم هم هر از گاهی از کیفیت تعدادی از بازیکنانش انتقاد کرده است.

سینماهای تهران به دستور نیروی انتظامی حق پخش مسابقات فوتبال را ندارند و کافه و رستوران ها هم نمی توانند دکور خود را با جام جهانی هماهنگ کنند.

در بخش پایانی این مطلب به این نکته اشاره شده که در صورت پیروزی تیم ملی مقابل نیجریه همه چیز تغییر خواهد کرد و ایرانی ها شور فوتبال پیدا می کنند

  ۷  
آی اسپورت
2014-06-13 12:52:22
نظر دهید

۷ نظر
امیر
جمعه ۲۳ خرداد ۱۳۹۳، ۱۲:۴۵
سینماهای تهران به دستور نیروی انتظامی حق پخش مسابقات فوتبال را ندارند و کافه و رستوران ها هم نمی توانند دکور خود را با جام جهانی هماهنگ کنند.(جهان سوم)
arman
جمعه ۲۳ خرداد ۱۳۹۳، ۱۴:۳۰
به این دوستان بفرمایید ما دومین کشور غمگین دنیا هستیم بعد از عراق داریم سعی می کنیم اول بشیم می فهمید یا نه ما رو پشت بوم ها happy می خونیم تا شما متوجه نشید البته برادران دواپس که نگران ما هستن که اون بالا نیفتیم پایین میان مارو میگیرن بهمون یک شیشه نوشابه میدن !!
چی میگن اینا
-
جمعه ۲۳ خرداد ۱۳۹۳، ۱۴:۴۴
باز از اونا که مثل غار نشین ها زندگی میکنن بهتریم
حداقل دختر ها میتونن تحصیل کنن
-
جمعه ۲۳ خرداد ۱۳۹۳، ۱۴:۴۴
حالا تعصب بیخودی به خرج ندید و چهار تا بیلبورد رو تو چشم ملت نکنید. بد نیست بدونید الان هرکجای دنیا برید همه رستوران‌ها و کافه‌ها پرچم تیم‌ها و برنامه بازی‌ها رو زدن و هر شب بازی‌ها رو نشون می‌دن. مردم هم با لباس تیم‌های مورد علاقه‌شون و پرچم به دست میان تو خیابون و تا دم صبح فوتبال می‌بینن و حال می‌کنن. حالا یه تصویر از ایران نشون بده که چنین چیزایی وجود داشته باشه؟ البته به جز تصویر برنامه 14 20 و اون کارشناس‌های مسخره‌اش!
ال مورو
جمعه ۲۳ خرداد ۱۳۹۳، ۱۵:۱۸
ملت مشکل کم دارن که بیان اینجوری خرج هم بکنن. جام جهانی رو دیگه خیلی گنده کردن. اینهمه ادم گرسنه تو برزیل و همه جای دنیا هست. بقیه بیان الکی سرشون گرم اینا بکنن.
fernando torres
جمعه ۲۳ خرداد ۱۳۹۳، ۱۵:۳۶
سایت سوپر اسپرت .......... شو.
حامی
جمعه ۲۳ خرداد ۱۳۹۳، ۱۶:۱۸
راست میگه دیگه.چیش عجیبه!عین واقعیتو گفته
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر