فهرست
مسی: بوسنی با ژکو تیم فوق العاده خطرناکی است
مسی: بوسنی با ژکو تیم فوق العاده خطرناکی است

مسی: بوسنی با ژکو تیم فوق العاده خطرناکی است

آی اسپورت - آخرین باری که آرژانتین توانست جامی معتبر کسب کند مربوط به سال 1993 و رقابت های کوپا آمریکا می شود. آن ها همچنین از سال 1986 به بعد هرگز نتوانستند عنوان قهرمانی جهان را به دست بیاورند.

این بار لیونل مسی بسیار مصمم است تا بتواند طلسم ناکامی های کشورش را متوقف کند. آن ها تیم خوبی دارند و یکی از مهم ترین شانس های قهرمانی در برزیل محسوب می شوند.

لیونل مسی در رابطه با حضور در جام جهانی گفت: \" حضور در جام جهانی مسئله ی ویژه ای در زندگی من محسوب می شود. شرکت در چنین رقابت بزرگی مطمئنا آرزوی هر فوتبالیستی خواهد بود.\"

وی همچنین در رابطه با بازی نخست تیمش برابر بوسنی و هرزگوین گفت: \" در بارسلونا ما فلسفه ای داریم که همیشه فقط به بازی پیش رو می اندیشیم. این فلسفه را می خواهیم به تیم ملی آرژانتین نیز تعمیم دهیم. به همین خاطر ما اکنون تنها به بازی برابر بوسنی فکر می کنیم.

در رقابت های جام جهانی هیچ بازی آسانی وجود ندارد. بوسنی یکی از تیم های خوب اروپا محسوب می شود که ستاره ی فوق العاده ای همچون ادین ژکو را در اختیار دارد. آن ها مطمئنا می خواهند در برزیل بدرخشند.\" 

  ۱  
آی اسپورت
2014-06-13 14:39:23
نظر دهید

۱ نظر
کارستن یانکر
جمعه ۲۳ خرداد ۱۳۹۳، ۱۴:۴۹
فوتبال یه ورزش تیمیه و بازیکنی که نتونه تیمش رو به یه افتخار جهانی برسونه یعنی هیچ. به نظرم بازیکنانی مثل پله، مارادونا و بکن بائر بی نظیر بودن و این جوجه ها مثل مسی و کریس رونالدو هیچی نیستن جز یه عده بیغیرت که فقط دنبال مد و پول هستن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر