فهرست
خاوی مارتینس : 1-0 یا 3-0 ؛ چه فرقی می کند ؟ مهم شکست دادن هلند است
خاوی مارتینس : 1-0 یا 3-0 ؛ چه فرقی می کند ؟ مهم شکست دادن هلند است

خاوی مارتینس : 1-0 یا 3-0 ؛ چه فرقی می کند ؟ مهم شکست دادن هلند است

آی اسپورت - تیم ملی اسپانیا به عنوان مدافع عنوان قهرمانی به جام جهانی برزیل پای گذاشته و امشب باید اولین بازی خود را مقابل هلند ؛ یعنی همان تیمی که در فینال 4 سال قبل بر آن غلبه کرد ؛ قرار بگیرد.

خاوی مارتینس بازیکن تیم بایرن مونیخ در نشست خبری پیش از این بازی عنوان داشت :


لاروخا

در این تیم ملی با کوکه ، ماتا ، دخه آ و آلبا دوستی صمیمانه ای دارم. همه آنها را از نوجوانی می شناسم و مسلم است که بازی کردن در چنین تیمی که جو صمیمانه درش حکمفرماست کار دشواری نیست. بسیاری از اعضای این تیم اعضای تیم قهرمان 4 سال پیش هستند و حضور در کنار این بازیکنان یک افتخار است

وضعیت بدنی

هر روز وضعیت ما بهتر می شود و به فرم فیزیکی ایده آل خودمان نزدیک تر می شویم.برای بازی مقابل هلند انگیزه فراوانی داریم. می خواهیم عنوان قهرمانیمان را تکرار کرده و وارد تاریخ شویم.من به این تیم ایمان دارم.

هلند

نیمی از بازیکنان این تیم به نسبت 4 سال پیش تغییر کرده است. بخصوص خط دفاعی این تیم را بازیکنان جدیدی تشکیل می دهند. بازیکنان جوانی که به خوبی برای جام جهانی آماده شده اند. هلند همواره تیم بزرگی بوده . به خوبی از آنها شناخت داریم. مطمئنم که در این جام تیم آماده ای را دراختیار دارند.

نتیجه بازی

فرقی نمی کند 1-0 یا 3-0 پیروز شویم مهم این است که برنده بازی اسپانیا باشد.


وضعیت کاسیاس

عالی . با بایرن در نیمه نهایی چمپیونزلیگ مقابل رئال و کاسیاس قرار گرفتیم و دیدیم که چه آمادگی بالایی دارد. با روبن در مورد آن توپی که در فینال جام جهانی 2010 کاسیاس از او گرفت بارها صحبت کرده ام.


جام جهانی

می خواهیم حداکثر توانمان را در زمین بگذاریم و برای گذاشتن ستاره دوم روی پیراهنمان هر کاری می کنیم.


     
آی اسپورت
2014-06-13 15:36:03
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر