فهرست
این یک شگفتی است ؛ بی حاشیه ترین تیم تاریخ ایران
این یک شگفتی است ؛ بی حاشیه ترین تیم تاریخ ایران

این یک شگفتی است ؛ بی حاشیه ترین تیم تاریخ ایران

آی اسپورت – حتی اگر بازیکن ها ، تک تک یا گروه گروه مشکلاتی با هم داشته باشند مشخص است که هیچ کس جرات ابرازش را ندارد . این منظم ترین و بی سروصدا ترین گروه ملی تاریخ فوتبال ماست که در برزیل به تمرین مشغول است .

این تیمی است که تحت تاثیر سرمربی مقتدرش ، تبدیل به مجموعه ای منظم و بی حاشیه شده که برخلاف گذشته ها ، نه خبری از درز و دروزهایش بیرون می زند و نه کسی پشت اتوبوس جرات می کند ادای سرمربی را در بیاورد .

فقط کافیست فضای تیم فعلی را با تیم برانکو در جام جهانی 2006 مقایه کنید . تیمی که شاید اگر با همین روحیه در آن تورنمنت حاضر بود با ستاره های بین المللی اش قادر به خلق شگفتی  بود . مثال دیگر در این باره تیم سال 98 است که در روزهای مشابه فضای عجیبی داشت . فضای چنددستگی و بازیکنانی که برای حضور در جام جهانی حتی ممکن بود همدیگر را مصدوم کنند . 

دیروز در تمرین تیم ملی ، فضا همان فضای روزهای پیش بود و البته بازیکنانی که هدف شان حضور در ترکیب اصلی است پس چاره ای جز رعایت اصول کی روش ندارند. اصولی خدشه ناپذیر که حداقل تا اولین بازی جام بر تیم ملی حکومت می کند . از این بابت بیش از همه باید از کی روش تشکر کرد ؛ سرمربی ای که خیلی زود متوجه شده راه درست سرمربیگری در ایران کدام است .  

  ۱  
آی اسپورت
2014-06-13 15:12:33
نظر دهید
۱ نظر
Danial
جمعه ۲۳ خرداد ۱۳۹۳، ۱۵:۵۴
این همون چیزی هست که من شخصا همیشه آرزوش رو داشتم و این تأثیر یک مربی‌ بزرگ هست. خیلی‌ مهمه که یه تیم به معنای واقعی کلمه تیم باشه حتا اگر ستاره خیلی‌ بزرگی‌ نداشته باشه. من خیلی‌ به این تیم امیدوارم هم تو جام جهانی‌ هم اگه قرارداد کی‌ روش تمدید بشه قهرمانی جام ملّتها اصلا دور از دسترس نیست ضمن اینکه کی‌ روش به تیم المپیک هم میتون کمک کنه و مشاوره بده. دیگه نه از ترک اردوی تیم ملی‌ خبری خواهد بود نه از خدا حافظی‌های الکی‌ بازی از بازیکنان
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر