فهرست
قیام سکوها برای گلزن حریف: احسان دوست‌داشتنی
قیام سکوها برای گلزن حریف: احسان دوست‌داشتنی

قیام سکوها برای گلزن حریف: احسان دوست‌داشتنی

آی اسپورت- بازیکنان سرباز محبوبیت چندانی در تیم‌هایشان ندارد. به خصوص این مساله در مورد تراکتورسازی بیشتر صدق می‌کند. بازیکنانی که مجبور شده‌اند برای گذراندن خدمت سربازی به تیم‌های نظامی بروند و نه آنها ارتباط لازم را با تیم خود و هوادارانشان برقرار کرده‌اند و نه برعکس. نمونه بارز آن شاید بختیار رحمانی باشد. بازیکنی که سربازی‌اش در تبریز حاشیه‌های زیادی داشت. البته بعضی مواقع هم استثناهایی هم بوده. استثناهایی که نه تنها در زمان بازی محبوب بوده‌اند که حتی بعد از آن هم محبوبیت خود را حفظ کرده‌اند حتی در لباس تیم رقیب. مثل احسان حاج‌صفی. بازیکنی که با پیراهن سپاهان مقابل تراکتورسازی در تبریز قرار گرفت و به این تیم هم گل زد و در آخر بازی در حالی زمین مسابقه را ترک کرد که تشویق هواداران تراکتور را می‌شنید. در حالی که هواداران تبریزی یکصدا تشویقش می‌کردند از زمین بیرون رفت تا مشخص شود می‌شود سرباز بود، رقیب بود اما محبوب بود.

البته شجاع خلیل‌زاده دیگر سرباز سابق تراکتوری‌ها هم در این بازی تشویق شد اما نه به حد احسان. حاج‌صفی در زمان حضورش در تبریز در 45 بازی 9 گل برای تراکتور زد و یکی از بهترین بازیکنان این تیم بود. 

۵ ۲  
آی اسپورت
2016-12-17 18:06:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
یوسف
شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۵، ۱۸:۱۲
احسان نماد ظلم به تراکتوره مگه میشه فراموشش کنیم؟! یاد اون بازی لعنتی با استقلال تو هوای برفی و خطایی که احسان انجام نداد ولی چشمای محسن ترکی لعنتی دید! اخراج و پنالتی و سه امتیازی که آخر فصل دستمونو از جام کوتاه کرد! درست مثل سه فصل بعدش که آندو شد نماد مظلومیتمون و دو اخطار بیخود فغانی لعنتی بهش و اخراجی که ورق بازی روبرگردوند و بازم جام رو دادن به سپاهان!
۴
وحید
شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۵، ۱۸:۲۸
احسان ..... محسن ترکی ...... برخورد توپ به سینه ...... پنالتی !
احسان یادت بخیر ر ر ر ر ر
۵
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر