فهرست
نقل قول‌های روز: قائدی تاثیر مثبت داشته
نقل قول‌های روز: قائدی تاثیر مثبت داشته

نقل قول‌های روز: قائدی تاثیر مثبت داشته

آی اسپورت – این بخش اختصاص دارد به گزیده ای از نقل قول اهالی فوتبال در چند ساعت گذشته. 

 

در بازیهای که این بازیکن جوان و آینده دار به میدان آمده توانسته تغییرات زیادی را در بازی ایجاد کرده و اثرمثبتی بر روند بازی داشته باشد البته قاعدتا باید از این بازیکن بیشتر استفاده کند اما با توجه به اینکه ما در تمرینات حضور نداریم و عملکرد او را شاهد نیستیم و شفر بر همه چیز مسلط است او باید تشخیص دهد که قائدی زمان بیشتری در بازی باشد یا خیر، اما در مجموع حضور این بازیکن در زمین همیشه کفه ترازو را به نفع استقلال سنگین تر کرده است.

 پاسخ مجید نامجلو مطلق به این سئوال که قائدی در ترکیب اصلی استقلال باشد یا نه

 هر چند بازی پایاپای بود، ولی ما بعد از اینکه گل را به ثمر رساندیم چند موقعیت خوب دیگر هم داشتیم و حتی می‌توانستیم با سه گل پیکان را شکست بدهیم. با این حال مهم این بود که بتوانیم سه امتیاز را بگیریم.

نظر وحید شیخ ویسی دروازه بان استقلال خوزستان درباره بازی دیروز این تیم مقابل پیکان

آقای تاج همواره مدافع حقوق داوران بوده و هست. زمانی که او رئیس کمیته داوران شد داوران ۴ میلیارد تومان از فدراسیون فوتبال طلب داشتند و من و حسین عسگری مسئولیت اجرایی در کمیته داوران داشتیم و تاج بلافاصله این پول را تهیه کرد و به داوران پرداخت.اکنون هم با مسدود بودن حساب سازمان لیگ شرایط برای پرداخت پول داوران مشکل است اما مطمئنم که اگر پول باشد تاج از داوران دریغ نمی کند بخصوص داوران رده‌های پایه و لیگ های پایین‌تر، زیرا او به خوبی می‌داند که این داوران رده‌های پایه برای سفر به شهرهای دیگر جهت قضاوت از جیب‌شان هزینه می‌کنند و مثل داوران لیگ برتری نیستند که بلیت‌های سفر به شهرهای مختلف را هم فدراسیون برایشان تهیه کند.

توضیح رضا غیاثی درباره طلب 2 میلیاردی داوران لیگ یک از فدراسیون فوتبال

یک بازیکن فوتبال باید آماده بازی در هر شرایط آب و هوایی و هر زمینی باشد و باید بتواند همه توانمندی‌های خود را نشان دهد. این کار را ما در تیم آمکار خواهیم کرد و امیدوارم برنده هم شویم.

صحبتهای سعید عزت اللهی بعد از گلزنی مقابل دینامو مسکو و پیروزی تیمش

     
آی اسپورت
2017-11-25 09:46:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر