فهرست
ژابی آلونسو : هدف ما در جام جهانی ؟ مسلما تکرار عنوان قهرمانی
ژابی آلونسو : هدف ما در جام جهانی ؟ مسلما تکرار عنوان قهرمانی

ژابی آلونسو : هدف ما در جام جهانی ؟ مسلما تکرار عنوان قهرمانی

آی اسپورت - ژابی آلونسو بدون شک مهره اصلی و تاثیرگذار لاروخا در جام جهانی برزیل خواهد بود. مهندس خط میانی اسپانیا در نشست خبری قبل از بازی با هلند چنین گفت : 

یک جام جهانی دیگر

اکثریت بازیکنان اسپانیا دارای تجربه بالایی هستند و شیوه بازی در جام جهانی را به خوبی می دانند. ما می دانیم که چه مسابقات پرفشاری انتظارمان را می کشد. هلند و سیستمی که بازی می کند را می شناسیم و برای شروع مسابقه با این تیم بی تابیم

کیفیت تیم اسپانیا

در بالاترین سطح ممکن تمرین کرده ایم و الان زمان آن رسیده که این کیفیت را درون زمین نیز نشان دهیم.آماده ایم و از انگیزه بالایی برای حضور در جام جهانی برخورداریم.

هلند

به اندازه کافی تغییرات داشته اند. مربیشان هم عوض شده است. فن خال مربی کارکشته ای است و می دانیم که بازی امشب مقابل این تیم متفاوت با 4 سال پیش خواهد بود.

فینال 2010

واقعا خاطره انگیز است و از یادآوری آن هیجان زده می شوم. خیلی وقت ها یاد آن توپی که به آندرس رسید و او به گل تبدیلش کرد می افتم . آخرین شانس ما برای قهرمان شدن همان توپ بود.گذشت زمان هیچگاه باعث کمرنگ شدن خاطرات آن قهرمانی نخواهد شد.

سبک بازی

ما سبک بازیمان را تغییر نمی دهیم. شیوه بازی ما تعریف شده است.هرکسی در این تیم به موفقیت و کسب نتیجه مطلوب فکر می کند. تمرکز در خط دفاعی و دقت در بازی سبب شده تا با دریافت کمترین گل ، به موفقیت های زیادی دست یابیم. در این سطح از بازی ها بسیار مهم است که گل های کمی دریافت کنید.

 هدف نهایی

با وجود اینکه سالهاست کنار هم بازی می کنیم؛ هر بار که دوباره جمع می شویم هدفمان همانی است که همیشه بوده. برای یک قهرمانی دیگر خیز برداشته ایم و می خواهیم بار دیگر بدستش بیاوریم


     
آی اسپورت
2014-06-13 16:15:38
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر