فهرست
حقیقی: تا به حال به این حد آماده نبوده ام/ در جایگاهی قرار دارم که آرزوی خیلی هاست!
حقیقی: تا به حال به این حد آماده نبوده ام/ در جایگاهی قرار دارم که آرزوی خیلی هاست!

حقیقی: تا به حال به این حد آماده نبوده ام/ در جایگاهی قرار دارم که آرزوی خیلی هاست!

آی اسپورت- علیرضا حقیقی هافبک دفاعی تیم ملی کشورمان در مصاحبه ای با سایت فدراسیون اعلام کرد در طول دوران فوتبالش تا این حد آماده نبوده است. حقیقی درباره شرایط تیم ملی گفت: تمرینات خیلی خوب هستند و هرچه به زمان برگزاری بازی مقابل نیجریه که اولین مسابقه ماست، نزدیک می‌شویم حس استرس همراه با نشاط در تیم بیشتر می‌شود که امیدوارم این استرس به نفع ما باشد چرا که بدون استرس هم نمی توان کار کرد و اگر استرس نداشته باشیم نشانه این است که نسبت به جایی که هستیم و مسابقاتی که پیش و رو داریم، تمرکز نداریم.

وی در ادامه درباره میزان آمادگی جسمانی‌اش گفت: در هفت سال اخیر که فوتبال حرفه‌ای انجام می‌دهم هیچ‌وقت به این اندازه آماده نبودم.

حقیقی در ادامه ارائه بهترین عملکردش در صورت حضور در ترکیب اصلی افزود: از این بابت اطمینان کامل دارم و تمام سعی‌ام را می‌کنم تا بهترین عملکرد را داشته باشم چراکه جایی الان حضور دارم که خیلی‌ها آرزو دارند در این موقعیت قرار داشته باشند.

وی درباره آخرین دیدار تدارکاتی که مقابل ترینیداد و توباگو برگزار شد، بیان کرد: به نظرم بازی با ترینیداد و توباگو جزو بهترین بازی هایمان بود و به لحاظ تاکتیکی بسیار خوب کار کردیم و کوچک‌ترین موقعیتی به این تیم ندادیم و در واقع این همان چیزی است که کی‌روش در بازی‌های جام جهانی از ما می‌خواهد. درست است که شرایط بازی دوستانه با بازی رسمی متفاوت است اما تیم در همین بازی‌های تدارکاتی محک می‌خورد.

وی در پایان درباره آرزویش در جام جهانی، انتظارش از هم‌تیمی‌هایش و انتظار مردم از تیم ملی گفت: انتظار مردم که مشخص است، آنها از ما صعود به دور بعد را می‌خواهند. اما بعضی مواقع این انتظار از ما زیاد می‌شود و بهتر است منطقی به قضیه نگاه کنیم و یادمان باشد که با تیم‌های قوی بازی داریم. همچنین انتظارم از هم‌تیمی‌هایم این است که بازی‌ای به نمایش بگذاریم که هر بیننده‌ای که بازی مقابل نیجریه را دید، پیش از دیدار با آرژانتین ما را از پیش باخته نداند. اطمینان دارم که می‌توانیم چنین عملکردی داشته باشیم. 

  ۱  
آی اسپورت
2014-06-13 16:50:00
نظر دهید

۱ نظر
-
جمعه ۲۳ خرداد ۱۳۹۳، ۱۷:۰۹
علیرضا حقیقی دروازه بان هست بیسواد، این رضا حقیقی هست. کمبود خبرنویس داشتید؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر