فهرست

فن خال: ژاوی و اینیستا را من ستاره کردم

آی اسپور-لوییز فن خال، سرمربی هلند، معتقد است که ژاوی و اینیستا باید از او متشکر باشند چون او کسی بوده که این ستاره ها را شکوفا کرده است.
این مربی دو دوره سرمربی گری بارسلونا را برعهده داشته است و در طول این چهار سال این دو هافبک را از تیم جوانان به تیم اصلی بارسلونا آورد.
ژاوی و اینیستا نقشی اساسی در قهرمانی های لاروخا در 6 سال اخیر داشته اند و فن خال معتقد است که این دو هافبک اسپانیا باید از او متشکر باشند.
او به سایت فیفا گفت:\"من خاطرات عالی از آنها دارم که بیشتر آن به این علت است که آنها پسران خوب و مهربانی بودند. مطمئنم که مرا فراموش نکرده اند و هنوز درباره ام حرف می زنند آنها به خوبی پیشرفت کردند و توانستند ستون های اصلی موفقیت های بارسلونا باشند.من به آنها افتخار می کنم و از این بابت خوشحالم که هنوز رابطه خوبی با آنها دارم.آنها برای بارسلونا ی بی بازی می کردند و من آنها را به تیم اصلی آوردم.
بازیکنانی همچون په په رینا،ویکتور والدز، کارلس پویول، ژاوی، اینیستا و تیاگو موتا که همگی توانستند بازیکنان بزرگی شوند.همه آنها را از آکادمی بارسلونا انتخاب کردم و آنها هم توانستند به خوبی پیشرفت کنند و بازیکنان بزرگی شوند.\"

     
آی اسپورت
2014-06-13 18:10:55
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر