فهرست
اختصاصی/ بختیار رحمانی: به قول آقا جواد من باید زمین را بخورم!/ دلم روشن است نیجریه را می‌بریم + ویدئو
اختصاصی/ بختیار رحمانی: به قول آقا جواد من باید زمین را بخورم!/ دلم روشن است نیجریه را می‌بریم + ویدئو

اختصاصی/ بختیار رحمانی: به قول آقا جواد من باید زمین را بخورم!/ دلم روشن است نیجریه را می‌بریم + ویدئو

آی اسپورت- بختیار رحمانی یکی از بازیکنانی بود که پس از پایان تمرین تیم ملی به سالن خبری ورزشگاه کورنتیانس آمد و با خبرنگاران ایرانی حاضر در برزیل که البته تعدادشان کم بود به مصاحبه پرداخت. بختیار به شدت امیدوار بود ایران بتواند نیجریه را شکست دهد و البته او درباره مسائل باشگاهی صحبتی نکرد. مصاحبه ی بختیار رحمانی با خبرنگاران همراه با ویدیوی اختصاصی آی اسپورت را در زیر می توانید ببینید:


فکر می کنی در ترکیب ثابت تیم ملی حضور داشته باشی؟!


خوب این بستگی به تمرینات تیم دارد. تلاش می کنم در تمرینات خیلی خوب کار کنم که نظر آقای کی روش را جلب کنم. البته هم پستی های خیلی خوبی در تیم دارم و همه ی 23 بازیکن تیم ملی بازیکنان خوبی هستند. هر چند من در چند پست می توان بازی کنم و می توان گفت هافبک ها رقیب من در تیم ملی هستند. به هر حال امیدوارم بتوانم در جام جهانی به میدان بروم، هر چند فرقی ندارد چه کسی در میدان حضور داشته باشد.

صحبت از این است که کی روش نفرات اصلی اش را انتخاب کرده است. چقدر بازیکن ها تلاش می کنند که بتوانند خودشان را ثابت کنند و این امکان وجود دارد؟!


خدا شاهد است که همه ی ما با روحیه ای خوب به تمرین می رویم و اصلا فکر این نیستیم چه کسی فیکس بازی خواهد کرد و یا اینکه با روحیه ای ناراحت وارد تمرین شود. اینجا جام جهانی است و اگر تیم همدل نباشد واقعا به هیچی نمی رسیم. در هر صورت شرایط خوب است و امیدوارم بتوانیم نتایج خوبی کسب کنیم

الان ما تمرینات را که می بینیم تیم در دو گروه اصلی و ذخیره بازی می کند که تو جزو ذخبره هایی. آیا این تصور در تو هست که بتوانی خودت را به تیم اصلی تحمیل کنی؟!


حرف شما درست است اما این در روند کاری من هیچ تاثیری ندارد. فوتبال خیلی بالا و پایین دارد، من کار خودم را می کنم و کاری به این چیزها ندارم کار خودم را می کنم و امیدوارم به من هم وقت برسد تا بتوانم به تیم کمک کنم.

فضای اردو چقدر با اردوهای قبلی که حضور داشتی متفاوت است؟!


خوب واقعا این چند اردوی قبلی ما خیلی خوب بود. هم آفریقا و هم اتریش ولی خوب من تا قبل از اینکه به برزیل بیایم مشخص نبود که به جام جهانی دعوت بشوم و الان خیلی خوشحالم که در این سن به جام جهانی رسیده ام . به قول اقا جواد من که تو این سن در تیم ملی ام باید زمین رو بخورم!  

یعنی چی زمین رو بخورم؟!


(با خنده) این یک اصطلاح فوتبالی است یعنی باید همه ی تلاشم را انجام دهم، در کل شرایط اردو فوق العاده است و از آقای کی روش خیلی ممنونم که به من اعتماد کردند.

اخبار نقل و انتقالات چقدر از فضای ذهنی بازیکنان را اشغال کرده است؟!


هیچی! من واقعا در بین بچه ها هستم همه تمرکزشان را گذاشته اند که آبروی ایران را بخرند و می خواهیم خیلی چیزها را نشان دهیم. الان همه ی بازیکن ها تیم دارند و بازیکنی بی تیم نیست. حالا بعضی قراردادشان به پایان رسیده است که آن هم مشکلی نیست

و درباره دیدار با نیجریه!؟


واقعا واقعا الان این بحث بین بچه هاست که نیجریه را ببریم. ما 4 بازی اخیر این تیم را دیده ایم و انشالله که بتوانیم این تیم را ببریم. من خودم خیلی دلم روشن است که نیجریه را می بریم و انشالله که می بریم!


مصاحبه ی اختصاصی آی اسپورت با بختیار رحمانی (قسمت اول)


مصاحبه ی اختصاصی آی اسپورت با بختیار رحمانی (قسمت اول)

مصاحبه ی اختصاصی آی اسپورت با بختیار رحمانی (قسمت دوم)

مصاحبه ی اختصاصی آی اسپورت با بختیار رحمانی (قسمت سوم)

مصاحبه ی اختصاصی آی اسپورت با بختیار رحمانی (قسمت چهارم)

مصاحبه ی اختصاصی آی اسپورت با بختیار رحمانی (قسمت پنجم)

مصاحبه ی اختصاصی آی اسپورت با بختیار رحمانی (قسمت ششم)

     
آی اسپورت
2014-06-13 21:19:18
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر