فهرست
گزارش روز : کریم بنزما و آینده مبهم در مادرید
گزارش روز : کریم بنزما و آینده مبهم در مادرید

گزارش روز : کریم بنزما و آینده مبهم در مادرید

آی اسپورت - کریم بنزما مهاجم فرانسوی رئال مادرید تا 30 ژوئن 2015 با این باشگاه قرارداد دارد و هنوز هیچ قدم مثبتی از دو طرف برای تمدید این قرارداد برداشته نشده است.

در سال 2009 بود که فلورنتینو پرز به وعده انتخاباتی خود عمل کرد و کریم را از لیون با قیمت 35 میلیون یورو به جمع کهکشانی ها آورد.

طبق این قرارداد ، بنزما هر سال مبلغ 4.5 میلیون یورو بصورت خالص از رئال مادرید دریافتی دارد. قراردادی که تا بدین لحظه بهتر نشده است و خود بازیکن نیز درطول این 5 سال هرگز درخواستی از باشگاه مبنی بر بهترشدن دریافتی سالیانه اش نداشته است.

اما حالا و در شرایطی که تنها یک سال به پایان این قرارداد باقی مانده است خبر می رسد که بازیکن شماره 9 رئال درخواست دو برابر شدن حقوق سالیانه اش را داشته است.

به عبارتی بنزما خواهان دریافت 9 میلیون یورو خالص از باشگاه رئال است. این رقم با رقم دریافتی گرت بیل برابری می کند و 12 میلیون کمتر از دریافتی سالیانه رونالدو خواهد بود.

با این وجود سران رئال هنوز با این درخواست موافقت نکرده اند و آن را گزاف می دانند. اما خود بازیکن در اینکه نهایتا با مسئولان باشگاه به توافقی خواهند رسید اطمینان دارد.

او تاکنون دو بار پیشنهاد های خوب پی اس جی را رد کرده و همواره از قصد خود برای ادامه فوتبال در مادرید سخن گفته است.

اما عدم ثبات او و اینکه در فصلی که به پایان رسید ؛ با وجود نبود رقیبی همچون هیگواین ؛ در 52 بازی تنها 24 گل برای کهکشانی ها به ثمر رساند باعث شده است تا بین هواداران رئال چندان محبوب نباشد. او هرگز یک شماره 9 گلزن برای قهرمان اروپا نبوده است.

در برخی بازی های فصل گذشته او حتی از سوی تماشاگران حاضر در برنابئو با سوت و هو بدرقه شد.

در هر صورت باید به انتظار بنشینیم و ببینیم که مادرید که به شدت به دنبال جذب یک شماره 9 است همچنان روی بنزما در فصول آینده حساب خواهد کرد یا خیر؟

تا به امروز که اوضاع چندان بر وفق مراد این بازیکن فرانسوی نیست.

منبع : AS

     
آی اسپورت
2014-06-13 22:44:59
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر