فهرست

عکس: شبی که ایکر مقدس زانو زد

آی اسپورت- ایلگنر مصدوم شده و او جایش را گرفته بود، در فینال لیگ قهرمانان در مقابل والنسیا نمایش خیره‌کننده‌ای داشت، خیلی زود در حالی که هنوز خیلی جوان بود و با دوچرخه به تمرینات می‌رفت تبدیل شد به دروازه‌بان محبوب رئالی‌ها و اسپانیایی‌ها، مطمئن و بی‌نقص.

سال‌ها خوب کار کرد و هیچ‌وقت افت نکرد تا ماجراها‌یش با مورینیو، این جام فرصتی بود تا کاسیاس نشان دهد کاری که مورینیو با او کرد بی‌انصافی بود، تا نشان دهد حقش حضور ثابت در تمام بازی‌های رئال است و آنجلوتی اشتباه می‌کند، تا نشان دهد اشتباهش در فینال چمپیونزلیگ یک اتفاق بود، تا نشان دهد هنوز بهترین دروازه‌بان جهان است اما او امشب شبحی بود از آن دروازه‌بان سابق، همه‌جورِ تحقیر شد.

از 10 توپی که به سمت دروازه‌اش شوت زدند پنج‌تایش گل شد. بنجامین باتن شده است، برعکس همه است، به جای این‌که وقتی پیرتر و پرتجربه‌تر می‌شود بهتر شود پراشتباه‌تر شده است.

  ۳  
آی اسپورت
2014-06-14 02:24:38
نظر دهید

۳ نظر
mahdiutd
شنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۳، ۰۲:۲۶
:(((((((((((
Reza
شنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۳، ۰۷:۲۳
یکم با انصاف باشین.گلی که تو فینال لیگ قهرمانان خورد که اشتباه خدیرا و کاسیاس بود.اما دیروز نه.دیروز کل تیم اسپانیا مقصر بودن نه کاسیاس.آخه ی دروازه بان دیوار که نیس.تک به تکا اکثرا گل میشه.از پنجتا گل هلند٬ کاسیاس فقط تو یکیش مقصر بود که نتونست توپو درست کنترل کنه و فان پرسی گرفتو گلش کرد.بقیش تقصیر کل تیم بود.خواهشا اغراق نکنید!
سعید دیگه برامون چی مونده از ابرو
شنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۳، ۱۱:۵۲
دیشب کمرم شکست ... هی روزگارررر
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر