فهرست
کاریکاتور روز: تلخ ترین شب فوتبالی ایکر مقدس!
کاریکاتور روز: تلخ ترین شب فوتبالی ایکر مقدس!

کاریکاتور روز: تلخ ترین شب فوتبالی ایکر مقدس!

آی اسپورت- ایکر کاسیاس در دیدار با هلند یکی از بدترین شب های فوتبالی اش را پشت سر گذاشت و 5 گل از ون پرسی و یارانش دریافت کرد.
 او یک گاف مستقیم داشت و روی دو گل دیگر هم شدیدن مقصر بود . البته شاید روی گل دوم فن پرسی روی او خطا کرد اما با این حال تحقیر آمیز لحظه ای بود که او دنبال روبن می دوید تا مانع از گل پنجم هلند شود . در همین حال اولیور کان درباره کاسیاس گفته است:  برای کاسیاس ناراحتم ، منم روز سخت مثل امروز داشتم و می‌دونم ایکر الان چه حسی داره ، اما اون همیشه یکی‌ از بهترین دروازه بنای تاریخ هست و باقی‌ خواهد موند.
این کاریکاتور فوق العاده حالتی است که کاسیاس امشب 5 بار تجربه اش کرد. دست به کمر و نگاه به دور دست، به اینکه شاید قهرمان در مقدماتی حذف شود !

کاریکاتور: شهاب جعفرنژاد

 \"کاریکاتور

  ۳  
آی اسپورت
2014-06-14 02:48:04
نظر دهید
۳ نظر
حمزه
شنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۳، ۰۲:۴۴
با بازوبند رئال؟
maxor
شنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۳، ۰۹:۲۲
کاریکاتوریست یبشتر عقده رئال رو داشته
ایکر
شنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۳، ۱۱:۰۱
یه مشت عقده ای از اینکه دروازه بانشون همیشه پشت کاسیاس بوده دارن ازش بد می گن...درسته دیشب بد بازی کرد...خیلی بد ولی اگه نبود الان بیشتر اسپانیا گل خورده بود...گل 4 ام 100 درصد تقصیره خودش بود ولی گل پنجم و دوم رو چرا نمیگید که پیکه کجا بود و چی کار میکرد؟؟؟...راموس چرا اونجوری جا موند؟؟؟...ژاوی پیرمردی که هیچ کاری نکرد..تعویض های قهوه ای دل بوسکه که الونسو رو کشید بیرون چی؟؟؟...همش افتاد گردن کاسیاسی که اگه سیوش جلوی همین روبن نبود اسپانیا قهرمان نمیشد...کل تیم افتضاح بودن دیشب نندازید گردن کاسیاس
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر