فهرست
جدیدترین شاکی پرسپولیس: جلال اکبری
جدیدترین شاکی پرسپولیس: جلال اکبری

جدیدترین شاکی پرسپولیس: جلال اکبری

آی‌اسپورت- مدافع اسبق پرسپولیس از این تیم به AFC شکایت می کند. مثل خیلی دیگر از بازیکنانی که در 16-15 سال اخیر پیراهن پرسپولیس را به تن کرده‌اند، جلال اکبری هم شاکی شده و طلبش را می‌خواهد.

او که از سال 88 تا 90 بازیکن پرسپولیس بود، تهدید کرده که به کنفدراسیون فوتبال آسیا شکایت خواهد کرد: «130 میلیون تومان از مبلغ قراردادم از سال 90 را از پرسپولیس طلبکار هستم. البته قبلا به کمیته انضباطی شکایت کرده‌ام و آنها هم رای قطعی را به نفع من صادر کردند اما هنوز نتوانسته‌ام طلبم را از باشگاه پرسپولیس بگیرم. برای همین تصمیم گرفته‌ام موضوع را به کنفدراسیون فوتبال آسیا گزارش کنم. در حال حاضر مشغول ترجمه متن شکایتم هستم و به زودی آن را ارسال خواهم کرد. آنطور که من شنیده و دیده‌ام فکر نمی‌کنم دیگر راه‌های مسالمت‌آمیز جواب بدهد. متاسفانه احترام لازم را برای بازیکنان قایل نیستند و جالب اینکه حتی با ما تماس نگرفته‌اند که بیایید مذاکره و توافق کنیم. باشگاه پرسپولیس برای منافع خودش هم شده باید هرچه سریعتر با ما توافق می‌کرد اما حالا که این اتفاق نیفتاده، من صددرصد به کنفدراسیون فوتبال آسیا شکایت خواهم کرد.»

پرسپولیس انگار نمی‌تواند روز خوش ببیند. این تیم آنقدر طلبکار دارد که هر روز یک شکایت جدید از راه می‌رسد. باید صبر کرد و دید سرانجام این باشگاه بزرگ می‌تواند با تمام طلبکاران تسویه حساب کند.

۹۱ ۱  
آی اسپورت
2017-11-16 22:26:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
امیرحسین
جمعه ۲۶ آبان ۱۳۹۶، ۰۰:۳۰
خودت به این نتیجه رسیدی دیگه! و احتمالا ربطی به سپاهان و حضورش در آسیا نداره! به کوری چشم شما شله زردها از اینجا هم به جایی نمیرسند
۶
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر