فهرست
بازیکن سال پرتغال؛ کسی جز رونالدو؟
بازیکن سال پرتغال؛ کسی جز رونالدو؟

بازیکن سال پرتغال؛ کسی جز رونالدو؟

آی اسپورت – کریستیانو رونالدو ستاره پرتغالی رئال مادرید عنوان بهترین بازیکن سال فوتبال پرتغال را از آن خود کرد. برناردو سیلوا از منچسترسیتی و روی پاتریسیو از اسپورتینگ پرتغال در رده‌های بعدی قرار گرفتند. در این مراسم ژرژ مندس وکیل رونالدو  نیز حضور داشت. رونالدو جایزه را از دستان الکساندر سفرین رئیس یوفا دریافت کرد.

رونالدو در فصل گذشته ۴۲ گل برای رئال مادرید به ثبت رساند و در کسب پنج قهرمانی در سال ۲۰۱۷ برای رئال مادرید نقشی کلیدی داشت. رونالدو در این نظرسنجی ۶۵ درصد رای آورد و بالاتر از روی پاتریسیو با ۱۸ و برناردو سیلوا با ۱۷ درصد آرا قرار گرفت. رونالدو پس از دریافت جایزه گفت: «برای دریافت این جایزه از تمامی افرادی که در این جا حضور دارند تشکر می‌کنم. این جایزه را به تمام هم تیمی‌هایم تقدیم می‌کنم. سال ۲۰۱۷ سال فوق العاده‌ای بود و از نظر فردی و تیمی آن را فراموش نشدنی می‌دانم. سالی تاریخی و بی نظیر برای رئال مادرید کسب پنج جام بود. از سویی پنجمین توپ طلا و دومین جایزه بهترین بازیکن فیفا را بردم. این جایزه را به چهار فرزندم تقدیم می‌کنم. باید از همیشه از خودمان دفاع کنیم چرا که همیشه به عنوان یک پرتغالی در حال جنگیدن هستم. همیشه گفته‌ام و می‌گویم، هر چه می‌خواهند بگویند اما من درون زمین خودم را نشان می‌دهم. هر سال در حال جنگیدن هستیم.»

در این مراسم گونچالو گودس، بازیکن والنسیا به عنوان پدیده فوتبال پرتغال در سال ۲۰۱۷ معرفی شد. مورینیو نیز جایزه افتخاری ویژه به عنوان فردی که در سال ۲۰۱۷ در پیشرفت و توسعه کشور پرتغال نقش مهمی داشته را دریافت کرد.

     
آی اسپورت
2018-03-20 10:42:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر