فهرست
فن خال: هیچ کس توقع چنین نتیجه ای را نداشت
فن خال: هیچ کس توقع چنین نتیجه ای را نداشت

فن خال: هیچ کس توقع چنین نتیجه ای را نداشت

آی اسپورت - لوئیس فن خال دست به کار بزرگی زد و توانسن تیمش را در راه شکست تحقیر آمیز مدافع عنوان قهرمانی به خوبی رهبری کند.

درخشش رابین فن پرسی و آرین روبن نقش پررنگی در پیروزی هلند ایفا کرد. آن ها اکنون توانستند پس از 4 سال خاطره ی تلخ شکست در فینال جام جهانی مقابل اسپانیا را تا حدی از اذهان خود و طرفدارانشان پاک کنند.

لوئیس فن خال در رابطه با عملکرد شاگردانش گفت و گویی را با NOS انجام داده است: \" به هیچ وجه فکر نمی کردیم چنین نتیجه ای رقم بخورد. به هیچ وجه تصور نمی کردیم بتوانیم قهرمان جهان را این چنین شکست دهیم.

اگر نیمه ی اول را با نتیجه ی 1-0 به رختکن می آمدیم قصد داشتم سیستم تیم را به 3-3-4 تغییر دهم و آن گاه مشخص نبود چه اتفاقاتی در نیمه ی دوم رخ می دهد.\"

فن خال در ادامه به تمجید از فن پرسی پرداخته است: \" او بازیکن فوق العاده ای است. گل او فوق العاده بود. البته چنین گل هایی از رابین هیچ گاه بعید نبوده است.\"

با این حال فن خال معتقد است که هنوز شاگردانش کار خاصی در جام انجام نداده اند: \" ما هنوز چیزی به دست نیاورده ایم. شروع خوبی بود اما اگر استرالیا را شکست ندهیم به هیچ وجه نمی توانیم از موفقیت خودمان حرف بزنیم. ما شیلی را هم پیش رو داریم که تیمی فوق العاده هجومی و خطرناک است.\"

  ۱  
آی اسپورت
2014-06-14 10:09:45
نظر دهید

۱ نظر
محمد
شنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۳، ۱۲:۱۲
البته 29 نفر تو ایران پیدا شدند که این نتیجه رو پیش بینی کردند!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر