فهرست
چیچاریتو: مکزیک می تواند هر تیمی را شکست دهد
چیچاریتو: مکزیک می تواند هر تیمی را شکست دهد

چیچاریتو: مکزیک می تواند هر تیمی را شکست دهد

آی اسپورت - مکزیک در دیدار آغازین خود عملکردی امیدوار کننده مقابل کامرون ارائه داد. آن ها می توانستند با تعداد گل های بیشتری کامرون را شکست دهند اگر داور کمی در تصمیماتش دقت می کرد.

خاویر هرناندس مهاجم باشگاه منچستر یونایتد معتقد است که تیمش می تواند در جام جهانی هر حریفی را شکست دهد. او در همین رابطه گفت: \" ما بازی به بازی پیش خواهیم رفت. می خواهیم حداکثر امتیازات را به دست آوریم. هیچ بازی برای ما ساده نخواهد بود همچنین شکست دادن هیچ تیمی هم برای ما غیر ممکن نیست.

ما بازی را بدون کوچک ترین استرس و فشاری آغاز می کنیم. همه با نهایت انگیزه وارد جام جهانی شده ایم و می خواهیم کار های فوق العاده ای را در مهم ترین رقابت فوتبال انجام دهیم.\"

چیچاریتو معتقد است که حریف بعدی آن ها یعنی برزیل نمی تواند حریف خیلی سخت تری به نسبت کرواسی یا کامرون باشد: \" بازی با هر 3 حریف سخت و دشوار است. همه ی تیم ها شانس های خودشان را دارند و بازی ساده ای وجود ندارد.\"

مکزیک در دومین دیدار خود برزیل میزبان را پیش رو خواهد داشت. البته آن ها به خوبی می دانند که به احتمال زیاد سرنوشت صعودشان در دیدار آخر برابر کرواسی مشخص خواهد شد. 

     
آی اسپورت
2014-06-14 10:17:55
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر