فهرست
پیش بازی ژاپن - ساحل عاج؛ جدال سامورایی ها و فیل ها برای رستگاری
پیش بازی ژاپن - ساحل عاج؛ جدال سامورایی ها و فیل ها برای رستگاری

پیش بازی ژاپن - ساحل عاج؛ جدال سامورایی ها و فیل ها برای رستگاری

آی اسپورت - تیم برنده ی جدال صبح یکشنبه می تواند امیدهایش را برای صعود از گروه سوم رقابت ها به شکل فوق العاده ای افزایش دهد. ساحل عاج برای شکست طلسم بد شانسی هایش در جام جهانی این بار تمام تلاش خود را خواهد کرد. یایا توره معتقد است که این آخرین فرصت نسل فعلی ساحل عاج است به همین علت بعید است که آن ها شانس درخشش در جام جهانی را به راحتی از دست دهند. شاگردان زاکرونی نیز به اندازه ی کافی شایستگی های خود را در گذشته نشان داده اند. حتی بسیاری از کارشناسان از این تیم به عنوان یکی از بخت های صعود به جمع هشت تیم برتر رقابت ها یاد می کنند.

ساحل عاج؛ آخرین فرصت درخشش دیدیه و دوستان 

فیل ها در 2 جام جهانی اخیر کمی بد شانس بوده اند اما این بار تمام عزم خود را برای صعود از مرحله ی گروهی جزم کرده اند. 3 مهره ی هجومی ساحل عاج در خط حمله مطمئنا هر تیمی در دنیا را می تواند نگران کند: دروگبا، ژروینیو و کالو. وقتی یایا توره نیز یک خط عقب تر از این 3 بازیکن قرار گیرد، آن گاه این ترکیب وحشتناک خواهد شد.ساحل عاج مجموعه ای از بهترین ها را در اختیار دارد و می خواهد به اولین تیم آفریقایی حاضر در نیمه نهایی جام جهانی تبدیل شود.

ژاپن؛ شروع جام با رویایی حضور در یک چهارم نهایی

سامورایی ها  پرامید ترین تیم قاره ی آسیا هستند. مجموعه ای از بازیکن بین المللی در ترکیب این تیم بدون شک برگ برنده ی آن ها در جام جهانی خواهد بود. از کاگاوا گرفته تا هوندا و ناگاتومو. آلبرتو زاکرونی با تجربه فوتبال را به خوبی می شناسد و باز هم به دنبال افتخار با تیم ملی ژاپن خواهد بود.مصدومیت هاسبه مهره ی تاثیرگذار آن ها در خط میانی تا حد زیادی برطرف شده است و گفته می شود که او در جدال برابر ساحل عاج از ابتدا به میدان خواهد رفت. مصاف با یاران دروگبا شاید مهم ترین بازی ژاپن در دور گروهی باشد.

     
آی اسپورت
2014-06-14 11:12:53
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر