فهرست
یادداشت روز: دل (بوسکه ) را بکش!
یادداشت روز: دل (بوسکه ) را بکش!

یادداشت روز: دل (بوسکه ) را بکش!

هادی رجب

آی اسپورت- این خشونت جذاب را فقط در فیلم های تارانتینو دیده بودیم. دو گل اول هلند ساده تر از آن چیزی بود که فکر می شد. خیلی ساده برای اسپانیای قهرمان جهان و اروپا. آدم هایی که در کلام به سادگی می رسند به یقین ذهن های ورزیده تری دارند و به پیچیدگی ها بسیار اندیشیده اند. وقت آفریدن و خلقت همچین خشونت زیبایی دیدن این همه لپ تاپ و تبلت توی دست آقا لوییس فن خال- بخوانید فاتح بحران منچستر- چندان عجیب نبود. آنها برای اینکه به این سادگی برسند پیچیده اندیشیده اند و سخت تمرین کرده اند.

- دل بوسکه یکباری در جواب خبرنگاری گفته بود آلونسو از من در تیم اسپانیا مهم تر است. دلبوسکه بدجایی را برای اینکه اثبات کند حرفش شوخی نبوده انتخاب کرد. بعد از بیرون رفتن آلونسو و کاستا هلندی ها رها شدند. آزاد و رها. یکجورهای در اوج خدا بودند.

- تیکی تاکا خیلی بد بدرقه می شود. آن از بایرن پپ در نیمه نهایی لیگ قهرمانان. این هم از اسپانیا. بوی نا گرفته این تیکی تاکا. شاید اگر یک دور برود انستیتوی فوتبالی فن خال دوباره بازگردد. با رفع نواقص.

- شادی گل فن پرسی و فن خال منحصر به فرد بود. آنقدر صمیمی که آدم دوست داشت به فنگال بگوید \" لوتار\". به یاد آن حس صمیمیت افسار گسیخته ی دایی در برابر متیوس وقت آن برنامه ی تلویزیونی. مرسی لوتار فن خال.\"http://up.rossoneri.ir/privete/uploads/3676e0b45b1.jpg\"


- تصویر نهایی بازی و دست کشیدن دل بوسکه بر سر بازیکنانش راوی حس پدری بود که با تصمیماتش بخشی از ثروت خانواده را از دست داده. اما به هر حال پدر است. و سخت نیست گفتن این، با فرزندانی که دوستت دارند. گفتن عذرخواهی در لفافه.

- کاسیاس خیلی وقت دارد تا باز نشسته شدن. اما کم کم باید به فکرش باشد. اگر راموس مهم ترین گل زندگی اش را نمی زد او حالا خیلی غمگین تر بود. باید فرقی با سوبی سارتا داشته باشد. سوبی سارتایی که زیادی ایستادن اش باعث شد اسپانیای فوق العاده نود و هشت هیچ نشود.

  ۲  
آی اسپورت
2014-06-14 13:54:42
نظر دهید
۲ نظر
الیاس
شنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۳، ۱۳:۱۷
کاسیاس همیشه بهترین بازیکن جهان است ... اقای بارسایی لطفا درمورد مقدس ترین کاپیتان تاریخ اظهار نظر نکن ...
-
شنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۳، ۱۴:۲۳
وقتی منافع ملی و تیم ملی رو به پای یک بازیکن فدا میکنی همین میشه دیگه.هیچ دلیل فنی قانع کننده ای برای بازی کردن کاسیاس وجود نداشت فقط دلیل غیر فنی داره.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر