فهرست
پرسپولیس بازهم بدون بازی قهرمان سوپرجام شد
پرسپولیس بازهم بدون بازی قهرمان سوپرجام شد

پرسپولیس بازهم بدون بازی قهرمان سوپرجام شد

آی اسپورت - روز گذشته (شنبه) جلسه هیئت رئیسه سازمان لیگ فوتبال ایران برگزار و تصویب شد که دیدار سوپرجام فصل 98-97 برگزار نشود. بنابراین تیم فوتبال پرسپولیس با توجه به اینکه در جام حذفی و لیگ برتر قهرمان شده است, قهرمان سوپرجام نیز خواهد بود. یکی از اعضای هیئت رئیسه سازمان لیگ این خبر را تأیید کرد.

پیش از این بحث‌هایی مبنی بر برگزاری دیدار پرسپولیس با سپاهان (به‌عنوان تیم دوم لیگ برتر) در قالب دیدار سوپرجام مطرح شده بود. این دومین بار پیاپی است که پرسپولیس بدون برگزاری دیدار سوپرجام, قهرمان این جام می‌شود. این تیم سال گذشته نیز با انصراف استقلال از حضور در دیدار سوپرجام، قهرمان این جام شده بود.

 

تسنیم

۱۶ ۹  
آی اسپورت
2019-06-16 13:17:00
نظر دهید

۹ نظر
امیرعباس
يكشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۸، ۱۳:۵۰
تا اخرین نفس بابا مسعود پرسپولیس جام می آورد ماشالله :-) :-) :-) :-)
۲
عارف
يكشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۸، ۱۳:۵۵
تبریک به همه پرسپولیسی های دو آتیشه
درود بر برانکو که حسرت لمس جام رو به دل کیسه کشا گذاشته
علی پرسپولیسی
يكشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۸، ۱۴:۱۳
تبریک به همه پرسپولیسی های پر افتخار.
ایندفعه با دفعه پیش یه فرقی داشت. دفعه قبلی حریفمون مشخص بود ولی از ترس فرار کردن ترکیه اما اینبار حریفمون مشخص بود یعنی داماش گیلان. اما چون مافیای سپاهان میخواست حقشونو بخوره و خودشونو بندازن یه طرف دیگه ی سوپر جام و فدراسیونم دید دیگه خیلی ضایع بازیه که حق داماشو بخورن گفتن پرسپولیس قهرمانه که نه سیخ بسوزه نه کباب.
ما که چه با بازی چه بی بازی قهرمان میشدیم و شدیم اما تلاش سپاهان و فدراسیون سپاهانی برای لگدمال کردن حق تیم داماش حیرت انگیز بود. اونم از طرف کسانی که همین 2 هفته پیش داماش رو تنها دکل باقی ماندشون میدیدن.
بازم مبارک پرسپولیسیا باشه جام جدید.
.
يكشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۸، ۱۴:۲۴
امسال هم انگار دنبال پوکر هستن و همون آش و همون کاسه. بهتره تیم‌های دیگه در یک حرکت هماهنگ لیگ ر تحریم کنن و جام لیگ بعدی هم با اسنپ بفرستن در باشگاه خبیث لنگ
م
يكشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۸، ۱۴:۲۶
شبانه یه قانون من دراوردی و تنده دارتصویب میکنن ک جامو بدن به نورچشمیشون. اخه اشغاله همه کشورا واس این مواقع قانون دارن با با تیم دوم لیگ بازی میکنن یا با فینالیست جام حذفی.به نظرم همه تیم ها باید اعتراض کن و نذارن این اتفاق بیفته.لعنت به فوتبال کثیف اه حالمون بهم خورد بابا
۳
لنگ اسپورت
يكشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۸، ۱۴:۲۷
مصوبه ها همینطور اپدیت میشه بنفع تیم حکومتی ناموسن شما چطور از یه حکومت تخمی و بدون قانون توقع فوتبال با قانون دارید؟؟؟؟ اینم مث حکومت تخمیه, یونتوس دوگانه میبره ولی با میلان سوپر جام بررگزار میکنه هیچ جای دنیا بدون بازی به تیمی جام نمیدن ب جز تیم اخوندپلیس
۵
یکی از صد پدر رسول بهروش لنگی هستم
يكشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۸، ۱۴:۳۱
کشورای خارجی که دبل میکنن سوپرجامو میدن به اون تیمی که دبل کرده؟ خودتون خندتون نمیگیره ازین قانونای کس و شر بی شرفا ؟
۴
اقای تاج هستم تو فدراسیون
يكشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۸، ۱۴:۳۹
قانون میگه قهرمان لیگ با قهرمان جام حذفی بیاد بازی کنه حالا که جفتش پرسپولیس شده طبیعتا پرسپولیس قهرمان میشه ...تو سازمان لیگ هیچ وقت محاصبه نکرده بودن یک تیم هم قهرمان لیگ بشه هم حذفی صرفا مشکلی نی و کارشون قانونیه سال پیشم ک کیسه ها دهن کجی کردن نمیایم نمیایم راه انداختن موندن تو ترکیه اخرشم هم سوپر جامو از دست دادن هم بازی با السد بدجوووووور :)))
شاهین ممسنی ❤❤
يكشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۸، ۱۵:۱۲
کار خوبی کردیم که هزینه گزافی روی دوش سپاهان نذاشتیم
بالاخره فرار به ترکیه کلی هزینه داره:)))
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر