فهرست
کوتاه از پرسپولیس: امیدواری به حل مشکل مالیاتی
کوتاه از پرسپولیس: امیدواری به حل مشکل مالیاتی

کوتاه از پرسپولیس: امیدواری به حل مشکل مالیاتی

آی اسپورت - امروز محمد پنجعلی به همراه جمعی از پیشکسوتان  تیم ملی از جمله حمید جاسمیان،غفور جهانی و فرامرز ظلی راهی برزیل شدند تا در کنار تیم ملی باشند.قرار است سرپرست تیم پرسپولیس دیدارهایی هم با ملی پوشان این تیم در برزیل داشته باشد.همچنین قرار بود افشین پیروانی هم  در این سفر با پیشکسوتان دیگر به برزیل برود اما انصراف داد و اعلام کرد  40 میلیون تومانی که قرار است صرف این سفر برای او شود به 10 پیشکسوت  و نفری 4 میلیون تومان اختصاص یابد.
قرار است امروز درباره وضعیت قرارداد خلعتبری و مسائلی که در رابطه با پول رضایتنامه او از عجمان پیش آمده  در جلسه هیات مدیره صحبت شود.یکی از مسائل مهم این جلسه همچنین  صحبت درباره  قرارداد مانوئل ژوزه و طلب او از باشگاه پرسپولیس است.
قرار است  در آینده ای نزدیک و بعد از اینکه  کادر بازیکنان پرسپولیس برای فصل جدید تکمیل شد تصویر بازیکنان و اعضای کادر فنی این تیم  در سرتاسر ورزشگاه درفشی فر و روی دیواره های این ورزشگاه نصب شود.البته فعلا  وبعد از جمع آوری تبلیغات  دانشگاه پرسپولیس،بنرهای مربوط به اسپانسر جدید باشگاه  و شرکت بهنام پیشروی کیش در این ورزشگاه نصب شده است.
امروز دکتر چشمه سری برای  پیگیری مطالبات خود به باشگاه پرسپولیس مراجعه کرد.چشمه سری که دو سال پیش پزشک تیم پرسپولیس بود 20 میلیون تومان از باشگاه طلب دارد.
گفته می شود علیرضا رحیمی موفق شده بخشی از مشکات مالیاتی پرسپولیس را حل کند .تجمع مالیات های پرسپولیس و جرایمش از سال 1380 به بعد باعث شده این باشگاه چیزی حدود 18 میلیارد تومان بدهی مالیاتی  داشته باشد اما ظاهرا رحیمی با پیگیری های لازم بخشی از مشکلات  مربوط به بدهی مالیاتی را حل کرده است.
     
آی اسپورت
2014-06-14 13:19:16
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر