فهرست
دیسلایک روز؛ افشاگری به شما نمی‌آید
دیسلایک روز؛ افشاگری به شما نمی‌آید

دیسلایک روز؛ افشاگری به شما نمی‌آید

آی اسپورت – از دیروز مصاحبه بهروز رهبری‌فرد با برنامه اینترنتی «مدال شو» تبدیل به یکی از جنجالی‌ترین و پربازدیدترین اخبار ورزشی رسانه‌های مجازی ایران شده است. رهبری‎‌فرد در این مصاحبه ادعاهای عجیبی را مطرح کرده است. ابتدا بخشی از حرف‌های رهبری‎فرد را بخوانید:

«دورانی که در استیل‌آذین حضور داشتم به هر نحوی می‌خواستیم به لیگ برتر صعود کنیم که لحظات آخر خدا یقه ما را گرفت. در استیل‌آذین همه نوع کارهای غیراخلاقی بود؛ خرید داور، خرید بازیکنان حریف و سحر و جادو! مثلاً به گلر شموشک پول دادند، به هر سمتی توپ را می‌زدیم، او به طرف دیگری شیرجه می‌زد. یا مدافع تراکتور که بی‌دلیل دقیقه 10 بازی جوری بازیکن ما را زد که اخراج شد. به تدارکات ما می‌گفتند در چهار گوشه زمین دعا چال کند. در حیاط هتل استقلال به داور 100 میلیون پول دادند تا ما بازی را نبازیم ولی در آخر باختیم. به داور گفتیم قرار نبود بازی را ببازیم، گفت در محوطه جریمه نخوردین زمین تا پنالتی بگیرم. بعد از اینکه فیلم بازی را دیدیم، متوجه شدیم حق با داور است! بسیاری از دوستان من بابت مطرح کردن این صحبت‌ها انتقاد می‌کنند اما من می‌گویم باید گفته شود تا این مسائل از فوتبال پاک شود.»

سوال اولی که باید از رهبری‎فرد درباره این ادعاها پرسید این است که چرا امروز به فکر افشاگری و پاکسازی فوتبال افتاده‌اید؟ واقعیت این است که بعد از این گذشت این همه سال از آن اتفاقات، نام این کار شما افشاگری نیست. شرمنده‎‌ایم که نمی‌توانیم شما را به خاطر بر زبان آوردن این حرف‎ها شجاع لقب بدهیم و تحسین‎تان کنیم. درستش این بود که وقتی انواع و اقسام کارهای غیراخلاقی را می بینید حرف بزنید نه امروز که آب‌ها از آسیاب افتاده و حتی امکان پیگیری این ادعاها و بررسی و مجازات متخلفین هم وجود ندارد!

ناگفته پیداست که همه این اتفاقات در زمان حضور حسین هدایتی در استیل‌آذین رخ داده و بعید است ایشان در جریان این تخلفات باورنکردنی نباشند. اما سوال دیگر از رهبری‌فر این است که اگر با این ماجراها مشکل داشتید چرا بعد از آن همه تخلف و کارهای غیراخلاقی، رابطه خود را با هدایتی و اطرافیانش حفظ کردید؟ همین دو سال پیش بود که شما و تعدادی از دیگر همبازیان‎تان به شکل کاملا رسمی از هدایتی برای خرید مالکیت باشگاه پرسپولیس حمایت کردید و تمام قد پشت او ایستادید و به ملاقات او رفتید. آیا در هنگام ثبت تصاویر این ملاقات‎ها وحمایت جانانه از هدایتی، حافظه‌تان را از دست داده بودید و یادتان نمی‌آمد که در استیل‎آذین چه اتفاقاتی افتاده است؟ چند روز بعد بود که به هواداران پرسپولیس مژده دادید که ظفر نزدیک است و به احتمال فراوان مالکیت پرسپولیس را به «حاج حسین» خواهند داد!

در این دو سال چه اتفاقی افتاد که امروز تصمیم گرفتید پشت هدایتی را خالی کنید؟ احتمالا به خاطر حاشیه هایی که برای حاج آقا پیش آمده، دیگر حمایت از او به صرفه نیست، اما هرچه هست، باید گفت مدت‌هاست دیگر کمتر کسی شما و حرف‌های‌تان را جدی می‌گیرد. البته که ادعاهای شما به احتمال زیاد درست است اما این مثلا افشاگری‌ها و تلاش و ادعای امثال شما برای پاکسازی فوتبال، دردی از ما دوا نخواهد کرد. پس لطفا ادای افشاگرها و دلسوزها را در نیاورید که اصلا به شما نمی‌آید.

۵۴ ۵۰  
آی اسپورت
2018-04-19 15:41:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۵۰ نظر
رضا
پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷، ۱۶:۰۰
اینقدر مملکت بی صاحب شده که یه اوسکلی مثل رهبری فرد برای اینکه خودشو چند وقتی داخل آدم کنه میاد و به جرم سنگینی که خود خرشم توش دست داشته اعتراف میکنه اگر تو یه کشور اروپایی یا شرق آسیا بود و این مسئله درز میکرد عوامل دخیل تو موضوع خودشون رو حلق آویز می کردند از ترس پیامدهای قضایی اونوقت این نفهم میاد میگه رشوه دادیم به داور و فلان بازیکن رو خریدیم
عارفabadan
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۰۰:۵۲
کیسه کشا دست از توهم و حسادت بردارید از علی کریمی انتقاد میکنید از کجا معلوم علی کریمی از این چیزا خبر داشته اصلا از کجا معلوم حرف رهبری فر راست باشه مدیر عامل استیل آذین سردار آجرلو بود بجای اینکه دنبال حقیقت باشین عقده های چندین سالتون خالی میکنید چندین ساله دارین بیشترین خرج بین تیمهای لیگ برتر میکنید هر بازیکنی که برانکو میخواد با 2 برابر قیمت میگیرین داورا و سازمان لیگ همه برای نتیجه گرفتن شما بسیج شدن هیچ چیز جز سرافکندگی عایدتون نشده! سازمان لیگ یکطرفه قرارداد رضاییان فسخ میکنه بعد قرارداد کنعانی که با پرسپولیس بود از نظر سازمان لیگ قبول نمیشه و کنعانی روز بعد سر از تیم شما درمیاره فساد اینه!
قربون خدا برم چون کنعانی با زدو بند رفت تیم شما چه بلاهایی که سرش نیومد
اونوقت برانکو از علیپور آقای گل میسازه از انصاری بهترین دفاع ار مسلمان بهترین پاسور قهرمانی لیگ برتر لیاقت میخواد که ما داریم
پرسپولیس عشقه عشق

Me
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۱۴:۲۶
abadan; چند سالته اینقدر خوب توهم میزنی؟!!!لنگ بیشترین خرج رو میکنه،از زمان رویانیان هر ساله هر بازیکنی رو بخواهید میگیرید،اگه نتونید هم این دولابی براتون میگیره با پول بیت المال،سازمان لیگ و فدراسیون تو جعل قرارداد طارمی بیشترین کمک رو بهتون کرد،همون فدراسیون نامه فیفا رو نفرستاد به باشگاه استقلال،تا ما یه پنجره نقل و انتقالاتی رو محروم بشیم،کشوی جادویی اسدی هم که یاد هیشکی نرفته،محرومیت بازیکنای استقلال بخاطر نرفتن به تیم امید در روز غیر فیفادی،اولین بار برای استقلال اجرا شد که خلاف تمام قوانین ملی و بین المللی بود ،حالا هی مظلوم نمایی کن،خخخخخخخ لیاقت!یاد اون یک دهه ی کذایی و فقط فوتبال اروپا دیدن لنگیا و سجده محمد نوری بخاطر باقی موندن تو لیگ افتادم ،خخخخخخخ
۳
Sh.m
پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷، ۱۶:۰۳
دوستان این چند خط رو دوباره بخوانید تا بفهمید این سایت isport از کجا خط میگیره و تغذیه میشه...( در این دو سال چه اتفاقی افتاد که امروز تصمیم گرفتید پشت هدایتی را خالی کنید؟ احتمالا به خاطر حاشیه هایی که برای حاج آقا پیش آمده، دیگر حمایت از او به صرفه نیست،)
سیامک رحمانی حاج آقا نوشتن و گفتنت تو حلقم... زندگی خرج داره میدونم ولی نون حروم نبر سر سفره زن و بچت یا اون آرش راهبر تو سایت varzesh 3 بخدا فردا اگه اوضاع برگرده این کارهایی که میکنید پشت پرده و زد و بندهاتون حیثیثت برای ادامه کار نمیزاره به فکر فرداتون باشید از ما گفتن و از شما نشنیدن...
پرسپولیس واقعی
پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷، ۲۱:۰۸
مطمئنم که آقای رحمانی کلمه ی "حاج آقا " را به طعنه و کنایه گفته است و جسارتا به قصد تمسخر!
چون جناب رهبری فر و بقیه ی آقایون ، "حاج آقا" حاج آقا "از دهنشون نمی افتاد!

اما من خودم به شخصه از افشاگری کسی خوشحال نمی شم چون اسمش روشه افشاگری
یعنی یه اتفاقی یه زمانی افتاده الان که طرف پا روی دمش گذاشته افشاگری میکنه
تا قبل از اون چقدر حق السکوت گرفته باشه خدا میدونه
۶
دایی جان هستم.
پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷، ۲۳:۰۰
از متن: «البته که ادعاهای شما به احتمال زیاد درست است »

حال شما خوبه؟
۴
علی
پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷، ۱۶:۰۶
از مسیولین محترم سایت عاجزانه تقاضا مندیم یا کامنت ها رو ببندند یا از انتشار نظرات حاوی توهین (امثال لنگ و کیسه و... ) و اهانت و فحاشی ها جلوگیری کنند.
خسته شدیم از این همه بداخلاقی.
علی
پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷، ۱۶:۰۹
باشگاه نیست که لونه ی انواع فساده ، هر حا هم میرند کاراشونو ادامه میدند
مارال
پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷، ۲۱:۳۳
عخی بی چاره شما پاک ها وقتی این خبرا رو میخونید میگید خدارو شکر که ما اینقددددد پاکیم و تا حالا هیچچچچچ خلافی نکردیم !
ژان والژان
پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷، ۱۶:۱۵
افشاگری به جادوگر شهر از (معروف به علی فک) می آید؟!
مگه جادوگرتون شریک و رفیق دولابی نیست؟ جادوگرتون. چرا در مورد دولابی حرف نمیزنه؟. حالا که رهبری فر برای هزارمین بار چهره کثیف لنگ و لنگی ها رو افشا کرد بد شد؟!
پدر لنگ همین است که مبینی.
((
پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷، ۲۲:۵۲
علف هرزی هستی واسه خودت کیسه کش. تاسف واسه این سایت که همچین کامنت هایی از ادم مریضی مثل این منتشر میکنه
آنتی شومن
پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷، ۱۶:۲۵
الان علی کریمی کجاست؟.این کریمی که خیلی علاقه به فوتبال پاک داره و عاشق مچ گیری هست کاش یه بررسی تو استیل آذین که خودش هم حضور پر رنگی داشت میکرد.
سجاد
پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷، ۱۶:۲۹
راست میگی ادای افشاگرا فقط به کریمی خائن میاد که در مقابل فسادهای رفقا و هم تیمیهاش خفه خون میگیره و کارش فقط حاشیه سازی برای تیم ملیه. با اون اموجیهای بچگانه و کودکستانیش و هوادارهای چشم و گوش بسته و بچه تر از خودش
خورشید پشت ابر نمی مونه
پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷، ۱۶:۲۹
بازم رهبری فر با تاخیر حاضر شد اعتراف به فساد و تبانی و رانت افراد نزدیک به پرسپولیس و پرسپولیسی ها کنه نه مثل کریمی که هنوزم که هنوزه در انکار و عوام فریبی کامله و کاری به انواع رانت های هدایتی/طاهری در پرسپولیس و‌فسادها و زیرمیزی های درشت اطراف تیم محبوبش نداره و‌در عوض ۲ ماه مونده به جام جهانی به تیم ملی کشور گیر داده و ژست فساد ستیزی اصطلاحا برش داشته...!
Me
پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷، ۱۶:۳۱
این اولین بار نیست،سال ۹۲ همین مصاحبه رو مفصل تر انجام داده بود فکر کنم با روزنامه ۹۰،کاملتر توضیح داده بود که همه اینکارا زیر نظر مستقیم پروین و هدایتی بوده،حتی بعدا ازش پرسیدن چرا پروین جواب ادعاهای شما رو نمیده که گفته بود اینقدر از پروین آتو دارم که میترسه حرف بزنه،با یه سرچ ساده میتونید پیدا کنید
ناصر حجازی
پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷، ۲۳:۰۷
اینم از اسطوره سرخ ها که میشه علی پروین ادم میخره و میفروشه و با هر دولتی و سیاست مداری تو ...میره و رانتخوار نظام میشه!

و اما اسطوره فقید استقلالی ها هم که توضیح لازم نیست، تنها مستند « من ناصر حجازی هستم» گویای ذره ای از این تفاوت در جنس ها و شخصیت هاست در افراد تاثیرگذار شکل دهنده تاریخ ۲ تیم..
احمد آقا
پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷، ۱۷:۰۵
واقعا پرسپلیسیهای منطقی(نه لنگیهای بی منطق)چه جوابی دارن که چنین کسیو تا این حد دوست دارنو بخش زیادی از موفقیتهای فعلیشون مدیون کمکهای ایشونه؟به نظرتون چنین مدیری،فقط برای استیل ادین ازین هنرهاش استفاده میکرد؟این صحبتها هم که حرفهای کاپیتان سابقتونه.بی شک مسائل موجودو گفته.واقعا به نظر خودتون قهرمانیتون پاک بوده؟(لطفا همین سوالو پاسخ بدید و در پاسخ نگید واسه شماهم نبوده‌.قبول.استقلال هم تو این داستانا کم مورد نداشته)
۹ ۲
حمید
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۰۰:۱۷
چند تا نکته هست.
1- رهبری فرد خودش خیلی آدم معتبری به حساب نمیاد. مثلا میگه صد میلیون دادیم داور برامون پنالتی بگیره ولی یادمون رفت خودمون رو تو محوطه بندازیم زمین!!! واقعا تو باور می کنی کسی که صد میلیون بده به داور ولی یادش بره تو محوطه تمارض کنه؟ دقت کن. بعدش میگه با وجود رشوه به داور باختیم. یعنی عملا هیچ مدرکی برای اثبات حرفش وجود نداره برای همین این دلیل مسخره رو میاره که یادشون رفته خودشونو بندازن زمین. نمی گم صد در صد حرفاش غلطه. ممکنه هم بخشی از حرفاش درست باشه اما ایشون آدمیه که خیلی به حرفاش اعتمادی نیست.
2-تا حالا پرسیدی کمک های هدایتی به پرسپولیس کی بوده؟ هدایتی در دی ماه 95 بازداشت شده و بعد هم آزاد شده. حالا برو تحقیق کن ببین بعد از ماجرای بازداشتش چقدر به پرسپولیس کمک کرده یا نه؟ هر چی کمک کرده مربوط به قبل اون تاریخ بوده یعنی مدیریت پرسپولیس بعد از ماجرای بازداشت ایشون تصمیم گرفت که ایشون رو از تیم دور کنه و همین مساله یکی از دلایلی شد که طاهری نتونست تو پرسپولیس ادامه بده. مگر این که شما بتونی ثابت کنی بعد از اون تاریخ هم به پرسپولیس کمک کرده (نهایتش فکر کنم که چند تا سکه داده باشه که در مجموع رقمی نمیشه با توجه به هزینه های باشگاه ). واقعا اگه اطلاعاتی داری بگو. چون خودم تا حالا جایی نخوندم که بعد از بازداشتش به پرسپولیس کمک کرده باشه. اگر من اشتباه می کنم حق با شما. قبل از بازداشتش هم که هیچ کس از ماهیت کاراش خبرنداشت و بنا براین پرسپولیس اساسا نباید هم می پرسید که تو این پولا رو از کجا میاری. مثل این میمونه که شما بیای به من کمک کنی و من در جوابت بگم جناب احمد آقا اول ثابت کن دزد نیستی. هیچ کس این حرفو نمیزنه.

3-می پرسی به نظرتون چنین مدیری،فقط برای استیل ادین ازین هنرهاش استفاده میکرد؟ بعله. فقط می تونست برای استیل آذین استفاده کنه و نه پرسپولیس. چرا ؟چون ایشون توی استیل آذین مدیر بود و مدیر همه کاره یک تیمه ولی توی پرسپولیس کاره ای نبود. یعنی فقط یه هوادار پولدار بود که یه مدت به پرسپولیس کمک کرد و در آخر هم مدیریت پرسپولیس ایشون رو از تیم دور کرد.

4- چرا فرض کردی ما هدایتی رو دوست داریم. اکثر پرسپولیسی ها از این آدم شدیدا بدشون میاد. یک لحظه فکر کن من یه هوادار پوادار استقلال باشم و به هر بازیکنی که خودم دلم خواست پول بدم و توی تیم استقلال باند بازیکنای طرفدار خودم رو بسازم و از اون باند بر علیه مدیر عامل تیم استفاده کنم. آیا تو به عنوان یه استقلال همچنین هواداری رو دوست خواهی داشت؟

۳
آنتی شومن
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۱۱:۲۴
به حمید
شما لطفا جواب این سوال را بفرمایید.چرا کریمی که رابین هود بازی در میاره و شده وکیل و وصی فوتبال از استیل ادین حرفی نمیزنه.حمید جان من مطمئن هستم که شما هم ته دلت به ناپاک بودن و سالم نبودن بعضی تیم ها اذعان داری.کریمی میدونه اونها مثل کیروش نیستند.اگه اسمی از اونها بیاره نابودش میکنن.پس عدالت گزینشی از بی عدالتی بدتره
۱
مجتبی
پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷، ۱۷:۱۹
واقعا مسخره است ! وقتی کریمی حرفهای بی پایه و اساس میزنه و تیم ملی کشورش رو تضعیف میکنه دم جام جهانی همین نویسنده حرفهای دوزاری صد من یه غار آقای روانپریش رو نماد صداقت درستی و پاکی او میدونه اما وقتی به حریم کریمی و شرکا نزدیک میشن و حسین هدایتی که غارتگری بیت المالش اثبات شده رو به چالش میکشن به منتقدها میگن ساکت شین که حق انتقاد ندارین ! رهبری فرد دلیلی برای دروغگویی نداشته ولی شما حتما دلیلی برای ماست مالی هدایتی و شرکاش دارین !!
شهرام
پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷، ۱۷:۲۶
یعنی باید شریک دزد و رفیق قافله موند؟!
شما باید بپرسید چرا بازیکنای دیگه استیل آدین سکوت کردن؛ علی آقا کریمی، آقا مهدی مهدوی کیا و سایرین پاکدستان فوتبال ایران!!
اونا چطور دیدن و سکوت کردن و دفاع کردن؟!
چطور هست که علی آقا کریمی وقتی میبینه نود پا پیچ آقای عابر بانک شده حملاتش به نود رو شرو میکنه و با جنجال و هوچی گری کلن تمام اذهان رو از آقای عابر بانک به یه جای دیگه منحرف میکنه...
چی شد که ایشون برای هوچی گری رفتن سراغ قراردادی که مربوط به 4 سال قبل هست؟! آیا نکنه قضیه آل اشپورت مربوط به اخیر بوده و ما خبر نداریم؟!
آقای رهبری فرد که داره حقایق رو میگه میکوبین بعد وقتی کریمی یه مشت لاصائلات میگه میشین بوقچیش؟! مشکل براتون پیش اومده کسگم؟!
مثنکه افشاگری علیه آقای عابر بانک باعث شده زیر دلتون درد بگیره!!
شهرام
پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷، ۱۷:۲۶
یعنی باید شریک دزد و رفیق قافله موند؟!
شما باید بپرسید چرا بازیکنای دیگه استیل آدین سکوت کردن؛ علی آقا کریمی، آقا مهدی مهدوی کیا و سایرین پاکدستان فوتبال ایران!!
اونا چطور دیدن و سکوت کردن و دفاع کردن؟!
چطور هست که علی آقا کریمی وقتی میبینه نود پا پیچ آقای عابر بانک شده حملاتش به نود رو شرو میکنه و با جنجال و هوچی گری کلن تمام اذهان رو از آقای عابر بانک به یه جای دیگه منحرف میکنه...
چی شد که ایشون برای هوچی گری رفتن سراغ قراردادی که مربوط به 4 سال قبل هست؟! آیا نکنه قضیه آل اشپورت مربوط به اخیر بوده و ما خبر نداریم؟!
آقای رهبری فرد که داره حقایق رو میگه میکوبین بعد وقتی کریمی یه مشت لاصائلات میگه میشین بوقچیش؟! مشکل براتون پیش اومده کسگم؟!
مثنکه افشاگری علیه آقای عابر بانک باعث شده زیر دلتون درد بگیره!!
۷ ۱
حمید
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۰۰:۳۹
شما باید بپرسید چرا بازیکنای دیگه استیل آدین سکوت کردن؟
چون اونا توی اون تاریخ در استیل آذین نبودن. و دلیلی هم نداره در مورد چیزایی که خودشون ندیدن حرف بزنن. در ثانی رهبری فرد هیچکدوم از حرفاش معتبر نیست. مثل اینه که من ادعا کنم استقلال 100 میلیون به داور پول داده بعد تو ازم بپرسی شاهد داری منم بگم آره حسن روشن. کسی که فقط وقتی حرف میزنه که منافعش به خطر افتاده هیچ اعتباری به حرفاش نیست. بازم صدر رحمت به حسن روشن. حداقل همیشه مخالفه. ولی رهبری فرد هر روز یه رنگی داره.

ادعا کردی:
"چطور هست که علی آقا کریمی وقتی میبینه نود پا پیچ آقای عابر بانک شده حملاتش به نود رو شرو میکنه و با جنجال و هوچی گری کلن تمام اذهان رو از آقای عابر بانک به یه جای دیگه منحرف میکنه"
واقعا؟ تاریخ برنامه هاشون رو چک کردی؟ هدایتی در انتهای آذر در 90 شرکت کرد و کریمی در 23 بهمن. یعنی تقریبا 2 ماه با هم اختلاف داشتن. زمانی که کریمی شروع کرد به مصاحبه و افشاگری علیه فدارسیون هدایتی کلا فراموش شده بود.

آقای رهبری فرد که داره حقایق رو میگه میکوبین بعد وقتی کریمی یه مشت لاصائلات میگه میشین بوقچیش؟!
کریمی تقریبا برای هر حرفی که زد اسنادش رو هم منتشر کرده. وقتی از قرارداد با فناپ میگه اسنادش رو هم منتشر کرده. وقتی در مورد قضیه آل اشپورت میگه قرادادش با امضای خود کیروش رو هم منتشر می کنه. فرق زیادی هست بین حرف زن با سند و حرف زدن بدون سند. همونطور که فرق زیادی هست بین رهبری فرد با کریمی.

رهبری فرد مشکلش از جای دیگه است. هدایتی یه زمانی آدم حسابش نکرد برای همین الان این حرفا می زنه. شاید بعضی حرفاش درست باشه و شاید هم نباشه. مساله اینه که چوپان دروغگو هم هم ممکنه راست بگه ولی آدم به حرف چوپان درغگو اعتماد نمیکنه. به همین سادگی.
۲
آنتی لنگ
پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷، ۱۷:۳۵
دیگه چند نفر باید بگن لنگ فاسد و دزد و بی هویت و مافیاست اون از طارمی و اینم از رهبری فرد!
لجن پولیس
پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷، ۲۰:۲۲
کثافت کاری-تبانی و زد و بند همیشه کار لنگی جماعت بوده و هست قهرمانی های 2 سال اخیر لنگم همین شکلی به دست اومده. #جام_کثیف
مارال
پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷، ۲۱:۳۷
به دو تا تون : خدایی شما ها چرا اینقدر پرویید؟!!
کثافت کاری و تبانی و دزدی و ینی متضاد استقلال بی چاره و پاک !!!
اگه اعتماد به نفس شما رو داشتم خدا میدونست الان کجا بودم !
پرسپولیس واقعی
پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷، ۲۱:۴۴
به کامنت دومیه!

ادعا میکنی دوساله که پرسپولیس با تبانی و زد و بند قهرمان شده ، باشه هرچی تو بگی!
فقط لطفا میشه به سه تا سوال مت جواب بدی؟؟؟

اگر ما با تبانی قهرمان شدیم شما به چه دلیل منصوریان را آوردید بعنوان سرمربی با آن همه تبلیغات و کری خونی ها!
و چرا اونو برکنار کردید ؟
اگر ما با زد و بند قهرمان شدیم پس دلیل اخراج منصوریان چی بود با بهانه ی شما ایشون باید بی تقصیر باشند.!

شفر را برای چه آوردید ، شما که می دانستید ما با تبانی قهرمان می شویم پس برای چه شفر را آوردید؟
و بدتر اینکه
چرا می خواهید با او بهر قیمتی تمدید کنید ؟
مگر ادعا نمی کنید که ما با تبانی قهرمان می شویم پس
علت رضایت شما از شفر و اصرار به تمدید قراردادش برای چیست؟
نه قربانت شوم!
شما از منصوریان به دلیل نتایج ضعیف با وجود داشتن تیمی قوی ناراضی بودید
و از شفر به دلیل بازی خوب و کسب نتایج آبرو مند با همان تیم راضی هستید.
در این مدت آیا بغیر از تغیر سرمربی تیم شما ،
اتفاق دیگری در لیگ یا مسئولان برگزاری یا داوران فوتبال رخ داده؟؟؟
همه چیز طبق روال سابق است فقط سرمربی شما تغیر کرد پس مشکل از تبانی پرسپولیس نبود مشکل از مربیان تیم شما بود از لحاظ فنی
پس
پرسپولیس از لحاظ فنی از بقیه ی تیمهای لیگ سرتر است و لاغیر
لطفا جدی و بدون حب و بغض جواب بده!!!
۶
به پرسپولیسی واقعی
پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷، ۲۲:۲۲
داوران این دو فصل چقد کمکتون کردند و چند امتیاز براتون گرفتند و دایوهای طارمی رو چه کسی پنالتی میگرفت! اینا چه ربطی به بار فنی تیم مذخرفتون داشت، و چه ربطی به تعویض مربی استقلال داره،
تیمتون مافیایی و است و بس
۵
پرسپولیس واقعی
پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷، ۲۲:۳۱
سوالم اونقدر واضح بود که دیگر احتیاجی به تبصره نداشت ،
جواب سوال لطفا!
جواب؟
ما اگه با داورا امتیاز می گیریم شما چرا مربی عوض میکنید به ادعای شما باشه که تعویض مربی هم نباید تاثیری بگذاره پس چرا عوص میکنید؟
۴
هدایتی دزد بزرگ
پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷، ۱۷:۳۹
تیم جعلی لنگپولیس رو هم به جرم خرید داوران و جامهای جعلی و دزدی باید منحل کنند تا فوتبال ایران نجات پیدا کنه و ریشه فساد در فوتبال ایران خشکانده بشه ای لعنت بر لنگ و لنگی.
عمر آسوده بخواب ، بغداد بونجاح بیدار است
پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷، ۱۷:۴۱
ذات اینا و امثالشون لجنی بوده و هست .
حامی تیم ملی
پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷، ۱۷:۴۴
وقتی بدون سند و مدرک سرمربی تیم ملی رو متهم به دلالی کرد جناب کریمی! پس این دلواپسان حق و حقیقت کجا بودند که حالا با نام بردن از بدهکار بزرگ بانکی جناب حسین هدایتی اینطور برآشفته و خشمگین شدن از نزدیک شدن افکار عمومی به منطقه ممنونه فساد در فوتبال
حمید
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۰۰:۴۴
دوست ندارم توی این شرایط بر علیه کیروش حرف بزنم ولی کریمی سند قرارداد با آل اشپورت رو منتشر کرد. با یک جستجوی کوچیک راحت پیداش می کنی ولی حرفای رهبری فرد به هیچ جا بند نیست.
افشین
پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷، ۱۷:۵۲
ادعا کردن که کاری نداره خود رهبری فرد همچین ادم علیه السلامی نیست حتما هدایتی بهش حال نداده زورش اومده و به خیال خودش می خواد خرابش کنه وگرنه که تا دیروز پاچه خواری می کرد
۳ ۱
حمید
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۰۰:۴۸
فکر کنم همینه. احتمالا شروع دشمنی رهبری فرد با هدایتی از زمانی بود که حاضر نشد سهام استیل آذین رو به نامش بزنه.
فرامرز
پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷، ۱۷:۵۹
روش سنتی برای حضور در صدر اخبار. این همان روشی است که مایلی کهن و بعضی از پیشکسوتهای فوتبالی بکار می گیرند و جالب اینجاست که در اکثر موارد موفق هم هستند. همانگونه که در متن این خبر هم اشاره شده اگر در زمان خودش افشاگری صورت میگرفت، ارزشمند بود و حرکت شجاعانه ای به حساب میامد. الان بیشتر به "نیاز عاجزانه به توجه" شبیه است.
۱
محمد
پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷، ۱۸:۰۴
برای اینکه هدایتی پولی رو که بابت تخریب طاهری و ترکاشوند قرار بود بهش بده نداده
۲
كسري
پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷، ۱۸:۲۸
دقيقا بعضي از پيشكسوتهاي ما مصداق درست ضرب المثل حالا كه تالان تالان،صد تومن هم زير پالانه،هستن.دقيقا با دشمنهاي پرسپوليس هم نوا ميشن براي ضربه زدن به تيم.يكيشون همين رهبري فرد كه نفرت دارم بگم پيشكسوت تيممونه،بازي با پاس كه پنالتي گل زد زمان غمخوار هيچوقت فراموش نميكنم چه شادي كرد يا بعدش تو رختكن چيكار ميكرد!!الان هم اين استقلاليها از اين ترسيدن كه نكنه تو فصل نقل و انتقالات مثلا هدايتي كاري كنه دارن هياهو درست ميكنن تا طرفدارها بد وبيراه به هدايتي بگن،هدايتي هر كثافت كاري كرده باشه به پاي فتل و قلعه مافيا نميرسه كه واعظ خانشون گفته پاكترين مقام كيسه سوميشونه.من هدايتي رو قبول ندارم و اين هايي كه نوشتم در جهت حمايت از اين شخص نيست ولي كيسه ها خصوصا نويسنده هاشون خيلي برنامه ريزي شده ميخان اروم اروم چهره ي برانكو رو پيش ما خراب كنن مثل گفتن خوب بازي نميكنه و بابت مسلمان و روش دفاعي تيم و ...از اين حرفها و بعضي پيشكسوتها هم هم نوا ميشن با اونها غافل از اينكه برنامه اي دارن كيسه تنان.چون مادامي كه برانكو هست خواب موفقيت ميبينن.و همينطور هدايتي رو ميخان خراب كنن .
درجواب کسری
پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷، ۲۱:۳۴
کلا فقط درگیری با نام استقلال وهوادار استقلال،پیشکسوت تیمت درمورد عابربانک تیمت افشاگری کرده چه ربطی به استقلال داره؟این همه بد دهنی رو از کجا یادگرفتی؟با اختلاف بالا تو این مورد اولی،ولی بخدا ارششو نداره ،فوتباله میدان جنگ که نیست،کاش یه خورده قشنگ تر به قضیه ی رقابت این دوتیم نگاه کنی
۹
majid
پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷، ۱۹:۴۹
افشاگری به رهبریفرد بیاد یا نیاد دیگه همه فهمیدن تو استیل آذین و پرسپولیس تو این سال ها چه خبر بوده!! در ضمن چرا در مورد علی کریمی رفیق حاج حسین هدایتی این حرفا رو نمیزنید؟؟ به علی کریمی میاد؟؟؟
۹
اصغر
پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷، ۱۹:۵۰
متاسفانه اینقدر مافیای هدایتی نهادینه شده که دو بار پرسپولیس را قهرمان کردند!!! وای به حال فوتبال
پرسپولیس واقعی
پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷، ۲۱:۴۶
و جواب شما هم همان که پای یادداشت آنتی ... نوشتم.
۱
#بوی لجن میاد
پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷، ۲۰:۰۳
و این داستان امروز برای پرسپولیس ادامه دارد.
ابیدل
پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷، ۲۱:۲۶
حالا فهمید که چرا گلر نفت وسط زمین توپ با دست زد یا کمالوند چرا از گلر دومش استفاده کرد و چهار تا خورد یا داستان چهار میلیاردی که حاج اقا به فدراسیون داده از بزرگ تا کوچک همه دزد هستند
۸
خاطره الهلال یا السد یا تاج کبیر
پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷، ۲۲:۱۷
قهرمانیهای این تیم لجن و دزد باید پس گرفته بشه آبرو فوتبال ایران رو این لنگیهای بی شرف و دزد بردن.
۶
بی طرف
پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷، ۲۳:۱۹
چه جالب که علی کریمی به عنوان سهامدار و عضو هیات مدیره استیل آذین این همه فساد رو نمیبینه. و ندیده.
۴ ۲
حمید
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۰۰:۵۲
ماجرای سهام دار بودن علی کریمی در استیل آذین:
http://www.alef.ir/news/3961006139.html
بی طرف
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۰۴:۰۱
خب که چی؟ سهام داره. یعنی ربط داره. یعنی باید ببینه اونهمه فساد رو و صداش در بیاد. وقتی هیچی نمیگه. یعنی نمی خواد بگه. دیگه ربطی نداره چقدر سهام داره. دیگه خودتون رو چرا به اون راه میزنین. حتما باید تو پاچه خودتون بره تا بفهمین این الهه ای که تصور میکنید یه کلاهبردار فرصت طلبه؟
۱
nima
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۰۱:۰۸
فقط یه جمله میگم ... استقلالی خندم میگیره اینقد درگیر پرسپولیسی میای کامنت میزاری بزار تا کامنت دونت جر بخوره
نظر ٣
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۰۳:۰۲
اقاي علي كريمي، اكر اين مطلب را مي خوانيد منتظر نظر و باسخ شما هستيم، متشكرم.
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر