فهرست
سند 21 ماه سربازی: پایان خدمت سروش؟
سند 21 ماه سربازی: پایان خدمت سروش؟

سند 21 ماه سربازی: پایان خدمت سروش؟

آی اسپورت – یک سال قبل، بختیار رحمانی از پایان خدمت و جدایی از تراکتورسازی حرف می‌زد اما اضافه خدمت او را تا پایان فصل در تراکتورسازی نگه داشت. سروش رفیعی، مشکلات بختیار را نداشت و از چند ماه قبل به نظر می‌رسید بی‌دردسر از تراکتورسازی جدا شود اما دیروز، بحث اضافه خدمت و ماندن او در تراکتورسازی روی خروجی رسانه‌ها رفت.

معاونت سرباز نیروی انسانی سپاه عاشورا امروز رسما اعلام کرد اضافه خدمت سروش بخشیده شده و انتشار برگه اعزام به خدمت او، نشان می‌دهد در روز 19 دی ماه، دوران سربازی سروش تمام می‌شود و می‌تواند به عنوان بازیکن آزاد با تیم‌های مورد نظرش مذاکره کند و قرارداد ببندد.

در برگه اعزام سروش رفیعی، تاریخ اعزام او 19 فروردین سال 1394 است. 21 یک ماه بعد، یعنی 19 دی امسال، او برگه پایان خدمتش را می‌گیرد و بازیکن آزاد خواهد بود. مگر اینکه تراکتوری‌ها در روزهای آینده، بتوانند دوباره اضافه خدمت او را به جریان بیندازند و بازی را به نفع خودشان عوض کنند.

برگه اعزام به خدمت سروش رفیعی
برگه اعزام به خدمت سروش رفیعی

۴ ۱  
آی اسپورت
2017-01-01 14:36:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
یوسف
يكشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۵، ۱۴:۴۲
به زور نگه داشتن بازیکن حرفه ای گری نیست! امیدوارم مشکل سروش حل بشه و با دل خودش با هر تیمی که دوس داره قرارداد ببنده. بابت بازیای خوب و زیباش برای تراکتور ممنونیم
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر