فهرست
مسلمان در آستانه رکوردشکنی؛ سلطان پاس
مسلمان در آستانه رکوردشکنی؛ سلطان پاس

مسلمان در آستانه رکوردشکنی؛ سلطان پاس

آی اسپورت – با پاس گلی که امروز محسن مسلمان به گادوین منشا داد، تعداد پاس گل‎های او در این فصل به 8 رسید. این دقیقا تعداد برابر با تعداد پاس گل‎های بهترین پاسور فصل گذشته لیگ برتر یعنی محمد ایرانپوریان است و مسلمان با آماری خیره‎کننده، در اولین هفته از نیم‌فصل دوم، به رکورد ایرانپوریان در فصل گذشته رسید. ضمن اینکه مسلمان در لیگ شانزدهم فقط 5 پاس گل داده بود و با همین آمار هم، یکی از بهترین‎های پرسپولیس بود.

رسیدن به آمار 8 پاس گل در 16 بازی نشان از فصل درخشان محسن مسلمان دارد. عجیب اینکه او در همین فصل درخشان، گرفتار حاشیه‎های متعددی هم شد که باعث شد او در چند بازی نیمکت‎نشین شود. انتشار فیلم قلیان کشیدن او، افشای حضور او در بین اسامی بازیکنانی که قبل از دو بازی پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا شب‎نشینی داشتند، اعتراض‎های گاه و بیگاه به تعویض و چند حاشیه کوچک دیگر؛ همه این اتفاقات در همین نیم‌فصل اول رخ داد و قاعدتا با این همه حاشیه، مسلمان باید فصلی ضعیف و فاجعه‎بار را سپری می‌کرد اما استعداد و نبوغ ذاتی او باعث شد تا او در چنین فصلی، رکورد خودش را بشکند و در آستانه یک رکوردشکنی کم‌نظیر در تاریخ لیگ برتر قرار بگیرد. او حالا 3 پاس گل تا رسیدن به رکورد ایمان مبعلی در لیگ چهاردهم فاصله دارد و اگر تا پایان فصل 4 پاس گل دیگر به همبازیانش بدهد با 12 پاس گل در 30 بازی رکورد بیشترین پاس گل در یک فصل را خواهد شکست.

با این آمار فوق‎العاده، سوالی که پیش می‌آید و بهتر است خود مسلمان هم به آن فکر کند این است که اگر او کمتر درگیر حاشیه می‌شد و در چند بازی نیمکت‌نشین نمی‎شد و فرصت بیشتری برای بازی پیدا می‌کرد؛ آیا این احتمال وجود نداشت که او خیلی زودتر از این‎ها فرصت این رکوردشکنی را به دست بیاورد؟  

۱۱ ۵  
آی اسپورت
2017-12-24 16:28:00
نظر دهید

۵ نظر
اشکان
يكشنبه ۳ دی ۱۳۹۶، ۱۷:۳۹
این رکورد ها رو از کجاتون در میارید؟؟؟
رضا
يكشنبه ۳ دی ۱۳۹۶، ۱۸:۱۴
داور کارت خوب بود پرسپولیسیا بابات گلی که خطا نگرفتی ازت راضی هستن امشب خوب بخواب .
Kean
دوشنبه ۴ دی ۱۳۹۶، ۰۰:۰۹
این آمارها روداز کجا در میارید،فک کنم لیگ برتر رو از زمانی در نظر گرفتید که سایت ورزش ۳ بوجود اومده و پاس گل هارو ثبت میکنه،فصل ۸۷-۸۸که استقلال با ۷۰ گل رکورد شکست،خسرو حیدری ۱۷ پاس گل داد...اینارو بدون که نگن خیلی زردی
علی زارع
دوشنبه ۴ دی ۱۳۹۶، ۱۲:۴۴
پاس گل 87 88
۹
ایران اسماعیل فرهادی (ذوب آهن)
ایران محمد رضا خلعتبری (ذوب آهن)
صربستان ایوان پتروویچ (پرسپولیس)
۸
ایران حسن اشجاری (ذوب آهن)
برزیل فابیو جانواریو (استقلال)
۷
ایران مهدی شیری (برق شیراز)
ایران خسرو حیدری (استقلال)
ایران محسن یوسفی (صبا قم)
۲
یونس
پنجشنبه ۷ دی ۱۳۹۶، ۰۴:۴۷
تکرار می کنم..تمااااااااام رکوردهای تاریخ را خواهیم شکاند
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر