فهرست
گزارش روز : دیه گو کاستا و اولین بازی او در جام جهانی برای لاروخا ؛ هو شدن + تحقیر
گزارش روز : دیه گو کاستا و اولین بازی او در جام جهانی برای لاروخا ؛ هو شدن + تحقیر

گزارش روز : دیه گو کاستا و اولین بازی او در جام جهانی برای لاروخا ؛ هو شدن + تحقیر

آی اسپورت - مطابق انتظارات استقبال از بازی کن برزیلی تیم ملی اسپانیا یعنی دیه گو کاستا در ورزشگاه \" فونته نووا \" سالوادور باهیا بسیار منفی بود.

هر بار که در این ورزشگاه توپ به او می رسید ؛ او توسط تماشاگران هو می شد و برای او سوت می کشیدند. این داستان تا زمانی که او توپ را در اختیار داشت ادامه داشت.

او حتی زمانی که با تیم ملی اسپانیا برای گرم کردن وارد زمین شد نیز با چنین واکنش هایی مواجه شد.

زمان اعلام اسامی بازیکنان اسپانیا وقتی نام او توسط گوینده ورزشگاه اعلام شد برزیلی های حاضر در ورزشگاه یکصدا او را هو کردند.

با این وجود ؛ کاستا نیز به نوعی انتقام خود را در یک صحنه از تماشاگران برزیلی گرفت.

زمانی که آقای ریتزولی یک پنالتی به نفع اسپانیا گرفت و خود کاستا در متن این حرکت بود. او پس از اینکه از زمین بلند شد معترضین را با حرکت دست خود ؛ وادار به سکوت کرد.

زمان ورود فرناندو تورس به جای وی ؛ باز هم واکنش های اعتراضی به او تکرار شد.اولین بازی کاستا در یک بازی رسمی برای اسپانیا چنین حکایتی داشت. هو شدن توسط تماشاگران و تحقیر شدن توسط تیم ملی هلند.

کاستا در پایان بازی فاجعه بار اسپانیا چنین گفت : \" می دانیم که خودمان باید کمک کنیم تا از این وضعیت خارج شویم. روز خوبی برای ما نبود و باید به این بیندیشیم که به هرحال این هم یک بازی بود که تمام شد . می دانیم که قدرت این را داریم تا این نتیجه را جبران کنیم. در نیمه اول نشان دادیم که می توانیم بازی خوبی ارائه دهیم.\"

کاستا در مورد احتمال مساوی شدن امتیازات سه تیم و شرایط سخت صعود اسپانیا در آن صورت عنوان داشت : \" هنوز برای فکر کردن در این مورد زود است. کسی چه می داند که چه اتفاقاتی خواهد افتاد ؟ باید به استرالیا احترام گداشت. شما فکر می کردید که هلند به ما 5 گل بزند ؟ باید امیدوار بود. همین \"

وی در پایان در مورد واکنش اعتراضی برزیلی ها به او در جریان بازی چنین گفت  : \"همانطور که من آزاد بودم تا تصمیم بگیرم که برای کدام کشور بازی کنم آنها نیز مختارند تا هر واکنشی که دوست دارند ؛ علیه این تصمیم نشان دهند.\"

     
آی اسپورت
2014-06-14 15:09:45
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر