فهرست
لئو مسی سوژه شوخی آخرین تمرین تیم آرژانتین
لئو مسی سوژه شوخی آخرین تمرین تیم آرژانتین

لئو مسی سوژه شوخی آخرین تمرین تیم آرژانتین

آی اسپورت - پس از تمرین روز 5 شنبه که با حضور تماشاگران و اصحاب رسانه برگزار شد .آرژانتینی ها تمرینات روز گذشته خود را در بلو اریزنته ؛ فقط با حضور خبرنگاران برگزار کردند.

فضای تمرین بسیار شاد و غیر قابل پیش بینی بود. قبل از شروع تمرین و گرم کردن های همیشگی ؛ بازیکنان آلبی سلسته در دسته های مختلف به خنده و شوخی مشغول بودند. چیزی که به ندرت از این تیم شاهد بوده ایم.\"http://up.rossoneri.ir/privete/uploads/6fbb44d6942.jpg\"


در گوشه ای از زمین تمرین ؛ بین دی ماریا ، هیگواین ، مسی و ماسچرانو بر سر موضوعی ؛ کری شدیدی بوجود آمده بود و در این میان لئو تبدیل به سوژه خنده و شوخی سه بازیکن دیگر شده بود.

چنین فضای شادی باعث تعجب همه خبرنگاران شده بود. گویا تمرین با روحیه و مفرح در حضور تماشاگران ؛ تاثیرات مثبت خود را به روی بازیکنان گذاشته بود.

دقایقی بعد ؛ به دستور سابه یا بازیکنان مشغول گرم کردن شدند که البته در حین گرم کردن نیز این شوخی ها ادامه داشت.\"http://up.rossoneri.ir/privete/uploads/6fbb44d6941.jpg\"


پس از آن بود که مسابقه تمرینی شروع شد و همه چیز شکل جدی به خودش گرفت. به نظر می رسد که آلبی سلسته برای مقابله با بوسنی به خوبی مهیا شده باشد .

از شواهد پیداست که الخاندرو سابه یا به ترکیب 11 نفره خود دست یافته هرچند که تنها ابهام موجود ؛ در مورد بازی کردن یا نکردن هیگواین است. لاوتسی در دو بازی تمرینی گذشته ، بجای هیگواین در تریکب تیم اصلی قرار گرفته است.

منبع : OLE

     
آی اسپورت
2014-06-14 17:06:25
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر