فهرست
آیا تضمین می‌دهید؟
آیا تضمین می‌دهید؟

آیا تضمین می‌دهید؟

آی‌اسپورت- سوژه جدید مخالفان برگزاری لیگ برتر این است که می‌گویند چه کسی تضمین می‌دهد ما در مستطیل سبز کرونا نگیریم؟! این بهانه همان قدر غیرمنطقی است که استوری کردن عکس مرحوم متین قوسی که بعداً معلوم شد اصلاً کرونا نداشته است! جدای از اینکه هیچ نهاد و سازمانی پیدا نمی‌شود حتی به یک نفر چنین تضمینی بدهد، چند سؤال مهم در این رابطه به ذهن می‌رسد.

۱- به فرض که یک فوتبالیست بعد از انجام یک بازی رسمی کرونا بگیرد. خب از کجا معلوم که او در زمین چمن کرونا گرفته یا آشپزخانه منزلش؟

۲- چه کسی تضمین می‌دهد که مثلاً یک شهروند عادی در صف نانوایی و یا در سوپرمارکت کرونا نگیرد؟ اصلاً مگر این چیزی است که کسی بابتش تضمین بدهد؟

۳- کسی که امروز برای فوتبال تضمین می‌خواهد باید ۳، ۴ ماه دیگر هم تضمین بخواهد و یک سال و دو سال دیگر هم بخواهد. چون این طوری نیست که کرونا الان مرگبار باشد و ۳، ۴ ماه دیگر آدم را ناز کند.

۴- واقعاً چه کسی تضمین می‌دهد که فوتبالیست‌ها در جشن تولد، مسافرت، هواپیما، کلینیک فیزیوتراپی و... کرونا نگیرند؟! عکس‌هایی از جشن تولد بازیکنان یک تیم شهرستانی در فضای مجازی پخش شده که دست در گردن یکدیگر مشغول فوت کردن کیک و... هستند. آن وقت مسئول محترم همین تیم مصاحبه می‌کند و می‌گوید اگر فقط یک نفر در فوتبال کرونا بگیرد وزیر بهداشت جواب می‌دهد؟! خب آقای مدیر که خودت ماهی ۲۵ میلیون حقوق می‌گیری (فوتبال تعطیل شود هم می‌گیرد) یک کلام بگو ندارم بقیه پول بازیکنان تیم را بدهم و خلاص.

۵- در یکی از تیم‌های لیگ برتری پرطرفدار و در یک بازی ۶ به ۶ در زمین هندبالی، کاپیتان تیم گل می‌زند و در آغوش همبازی‌اش قرار می‌گیرد (در حالی که یک بچه هم می‌داند در این شرایط باید مراقب این چیز‌ها باشد) آن وقت در همین تیم ۶ نفر به صورت نوبتی مصاحبه می‌کنند که جان آدم‌ها مهمتر از فوتبال است! حالا بماند که روزی ۲ باشگاه هم طی یک اقدام هماهنگ آمار کرونایی‌های خود را رسانه‌ای می‌کنند و بعد مشخص می‌شود که اکثر این آمار‌ها از بیخ و بن دروغ است.

۳۹ ۱  
آی اسپورت
2020-05-29 15:07:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
حسین
شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹، ۱۸:۳۵
واقعا خاک بر سر لنگیت کنم..... اون افشین بود که فوتبال رو عشق میدید و توی تیم ملی عشقشو ثابت کرد و محروم شد... اینم از اسکلای دیگه.. واقعا کثیفترین هوادارو و بوقچی توی دونیا برای لنگه... بوقچیایی که اضافه کارشونم مطلب نوشتن برای مجله و سایت ها لنگیه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر