فهرست
خطیبی: کریمی گفت اولویتم تراکتورسازی است/ برنامه سه ساله دارم، مثل فولاد/ مواظب حاشیه‌سازی این پنج نفر باشید!
خطیبی: کریمی گفت اولویتم تراکتورسازی است/ برنامه سه ساله دارم، مثل فولاد/ مواظب حاشیه‌سازی این پنج نفر باشید!

خطیبی: کریمی گفت اولویتم تراکتورسازی است/ برنامه سه ساله دارم، مثل فولاد/ مواظب حاشیه‌سازی این پنج نفر باشید!

آی اسپورت- اولین کنفرانس مطبوعاتی رسول خطیبی با عنوان سرمربی تیم تراکتورسازی، صبح امروز در سالن کنفرانس این باشگاه در تبریز برگزار شد. سرمربی جوان تراکتورسازان در این نشست رسانه‌ای پاسخگوی سوالات خبرنگاران بود که چکیده صحبت‌های او را می‌خوانید.

تشکر از قدما

از مربیانی که پیش از من در این تیم زحمت کشیدند تشکر می‌کنم و با کسب اجازه از این بزرگواران می‌خواهم فصل خوبی را سپری کنیم. کل ایران می‌داند که تراکتورسازی تیم بزرگی است.

اسم نمی‌خواهیم، انگیزه می‌خواهیم

بازیکنانی که فصل قبل برای این تیم زحمت کشیدند بازیکنان صاحب‌نام و بزرگی هستند ولی متاسفانه قرارداد آن‌ها یک ساله بوده است. امسال ما بازیکن نامی جذب نخواهیم و دنبال بازیکن باانگیزه‌ای هستیم که مثمرثمر باشد.

با کریمی صحبت کردم

من دیروز با علی کریمی نیز مذاکره کردم که وی تا یکم تیرماه ماه از من وقت خواست و اعلام کرد در ایران اولویتش تیم تراکتورسازی است.

مثل فولاد خوزستان

ما برنامه سه ساله داریم و می‌خواهیم مثل تیم فولاد خوزستان تیمی جوان و باانگیزه روانه مسابقه کنیم.

قراردادهای یکساله ظلم است

اگر یک مربی بخواهد به یک تیمی خدمت کند باید دنبال بازیکنان باانگیزه و با مدت قرارداد زیاد باشد که این جزو اهداف من است. اگر به قرارداد بازیکنان تیم تراکتورسازی نگاه کنید فصل قبل فقط محمد ایرانپوریان قرارداد دو ساله داشته است که این ظلم بزرگی در حق تیم تراکتورسازی بوده است.

سال سوم؛ تیم تمام تبریزی

در برنامه سال اول ما می خواهیم 20 الی 30 درصد بومی‌گرایی کنیم و سال به سال این را افزایش دهیم و در سال سوم نهایت دو الی سه بازیکن غیربومی در تیم خواهیم داشت.

یکباره نه؛ به مرور زمان

بعضی از افراد فکر می‌کنند وقتی رسول خطیبی آمده است می‌خواهد یک باره تیم را بومی کند اما این‌طور نیست و به مرور زمان این کار را انجام خواهیم داد و هدف اصلی ما کسب سهمیه آسیا و صعود از گروه خود در آسیا است.

دو دو تا

ما چهار تا بازیکن گرفتیم که دو نفر از بازیکنان را معرفی کردیم و دو نفر مانده را نیز از طریق سایت رسمی اعلام خواهیم کرد.

پارسال زود بود، امسال آمدم

پارسال هم یک مقطعی برای آمدن به تراکتورسازی با من حرف زده شده بود که من گفتم الان موقع آن نیست که من به تراکتور سازی بیایم و به خاطر فوتبال زیبایی که تیم تونی اولیویرا به نمایش می‌گذاشت دلم نیامد به تراکتور سازی بیایم ولی امسال به خاطر اینکه سال قبل تجربه‌ای کسب کردم و از طرفی دیگر قانون منع حضور مربی خارجی در تیم‌های نظامی اعلام شد به تراکتورسازی آمدم و امیدوارم با حمایت هواداران نتایج خوبی کسب کنیم. من آمدم که به تیم تراکتورسازی و مردم آذربایجان خدمت کنم.

دشمن زیاد داریم

دشمن‌هایی هستند که می‌خواهند به ما ضربه بزنند. در زمان آقای قلعه‌نوعی در بازی با استقلال یا درزمان آقای جلالی بازی با فولاد کارهایی کردند که هنوز از یادمان نرفته است و با کمک هواداران باید با این دشمنانمان مقابله کنیم.

تراکتور گسترش نیست

تراکتور را نیابد با گسترش مقایسه کرد. آنجا با کمک بازیکنان و مدیریت توانستیم تیم را به لیگ برتر بیاوریم. تراکتور یکسری خصوصیات خوب دارد و یک خصوصیاتی هم دارد که نمی شود گفت بد است.

باج می‌خواستند ندادم

در تراکتور اگر 50 هزار الی 100 هزار نفر پشت مربی باشد مربی با قدرت کار می‌کند و قطعا تراکتور موفق خواهد شد. عده‌ای هم هستند که از نام تراکتورسازی استفاده می‌کنند. آمده‌اند کنار تراکتورسازی و پیامک‌هایی برای من فرستادند که شما به ما پول بدهید ما از شما حمایت می‌کنیم! ولی چون رسول خطیبی این کار را نمی‌کند قطعا این افراد در استادیوم حضور خواهند داشت و برای تیم حاشیه‌سازی می‌کنند. می‌خواهم هواداران بدانند که عده‌ای کاری کردند یا می‌خواهند انجام بدهند که از رسول خطیبی باج بگیرند تا تیم را به حاشیه نبرند و تعداد آن افراد 5 نفر است.

برنامه آماده‌سازی

برنامه این بود که از 25 خرداد در تبریز تمرینات خود را شروع کنیم ولی چون تیم تراکتور سازی هنوز به طور کامل بسته نشده است سعی می کنیم از اول تیر تمرینات تیم خود را در تهران آغاز کنیم و میزان آمادگی جسمانی بازیکنان را بسنجیم. تا 9 تیر در تهران خواهیم ماند و از 13 تیر ماه الی 26 تیر در ترکیه خواهیم بود و با تیم سپاهان اصفهان و یک تیم خارجی بازی دوستانه خواهیم داشت. بعد از 3 روز در تبریز تمرینات خودمان را پیگیری خواهیم کرد و دو بازی دوستانه نیز در تبریز خواهیم داشت .

هواداران بدانند

هواداران بدانند بازیکنانی هستند که به خاطر 10 میلیون بیشتر به تراکتور سازی می‌آیند و بعد از قرارداد می‌گویند من به خاطر پیراهن تراکتورسازی و هواداران از چند صد میلیون گذشتم مردم این بازیکنان را بشناسند. مهدی کیانی نمونه یک بازیکن کامل است با اینکه از تیم‌های دیگر پیشنهاد داشت به خاطر هواداران آمد قرارداد خود را تمدید کرد و رفت.

روی زمین نمی‌ماندم

اگر تراکتور با من قرارداد نمی‌بست من 12 ساعت بعد با یک تیم لیگ برتری قرارداد می‌بستم ولی منتظر ماندم تا به تیم شهرم خدمت کنم. بنده به خاطر تعصب به تیم و شهرم از وقتی قرارداد بستم در کل نتوانستم 5 ساعت خانواده خودم را ببینم و در کل در خدمت تیم بودم و به این کارم نیز افتخار می‌کنم.

 

  ۱۴  
آی اسپورت
2014-06-14 17:19:24
نظر دهید

۱۴ نظر
milad khoei
شنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۳، ۱۷:۲۴
khafeeeeeeeeee
سبحان
شنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۳، ۱۷:۴۲
صد در صد باید ازش حمایت کنیم تا موفق شود.
اسمان
شنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۳، ۱۷:۴۲
رسول اقا حقت نیست مربی تیم تراختوربشی حالابرنامه سه ساله میدی برف استادیوم انشالله نبینی ماهواداران که ازهییت مدیره راضی نیستیم
-
شنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۳، ۱۸:۰۲
چرافجربازیکن خارجی مثل سمیربگریچ میخره واسه تراختورقدغن میشه فقط بلدند دروغ بگن
NV
شنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۳، ۱۸:۰۹
بهترین گزینه برا تراکتوره
imen
شنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۳، ۱۸:۱۴
میلاد خوئی و اسمان دو تا از اون تا هستن
-
شنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۳، ۱۸:۱۹
بسیار اغراق و مبالغه میکرد،
واسه یه مربی جوون اینکارا خوب نیست.فک نکنم امسال موفق شه
-
شنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۳، ۱۸:۲۵
اولااگه قراره تیم های نظامی مربی خارجی نداشته باشن پس چرا با پترویچ و برانکو و . . . مدیرعامل مذاکره می کرد ؟؟؟ثانیا مگه لیگ آماتور هستش که نباید مربی خارجی آورد ؟؟؟ ثالثا اگه همه حرفاتون درست باشه پس لطفا تیم رو از دست سپاه بگیرید و بدهید دست ملت تا خودشون مدیریت کنند
-
شنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۳، ۱۸:۲۵
الان میگه برنامه ی ما سه ساله است تا وقتی سال اول نتیجه نگرفت ما بهش فشار نیاریم.این ها سیاه بازی هست.ما دیگه مربی پرمدعا را از مربی پخته و خوب شناسایی میکنیم.قلعه نوعی و تونی مربیهای خوبی بودند که مفت آنها را از دست دادیم.
آراز ساوه
شنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۳، ۱۸:۲۷
به امید بهترین روزهای فوتبال تراختور با رسول. یاشاسین تراختور.
ارتش سرخ
شنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۳، ۱۸:۳۹
این ترکها از همین حالا شروع کردند به بهانه آوردن.یعنی چه که پنج نفر هستند که واسه تیم حاشیه درست میکنند؟یعنی اینکه من نمیتوانم نتیجه بگیرم و هیچ کس هم چیزی نگه و در آخر هم تقصیر را میاندازم گردن پنج نفر وچون از اول گفتم مواظب حاشیه سازی این پنج نفر باشید.اگه راست میگی اسمشان را بگو تا همه بدونند که آنها چه کسانی هستند و اونها هم جرات حاشیه سازی نداشته باشند
-
شنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۳، ۱۸:۴۸
زیکتیر باووو باخت و مساوی که سهله دو تا بازی رو حتی ببری ولی تیم خوب بازی نکنه همه یکصدا خواهان بازگشت تونی خواهند شد
-
شنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۳، ۱۹:۳۷
من تبریزی نیستم طرفدار تراکتورم نیستم
ولی شما ترک ها اگه از رسول خطیبی حمایت نکنید(به امید یه سوژه ی موهوم به نام تونی) تا 10 سال دیگه تیمتون سر و سامون نمی گیره.رسول از مربیای آینده دار ایرانه.
مث ما پرسپولیسیا که از یحیا حمایت نکردیم و الان حسرتشو می خوریم با این کادر فنی که علی دایی داره.
-
شنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۳، ۲۰:۵۱
تونی بهترین سرمربی بود که به ایران اومده تیمش همیشه تاکتیک هجومی داشت هیچوقت تیم تونی دفاعی بازی نمیکرد حتی وقتی 10 نفره میشد اونم جلوی تیمایی مثل لخویا و الاتحاد که پرافتخارترین تیم تاریخ فوتبال آسیا هست.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر