فهرست
خاطرات پزشک بایرن: پپ اعتمادبه‌نفس ندارد!
خاطرات پزشک بایرن: پپ اعتمادبه‌نفس ندارد!

خاطرات پزشک بایرن: پپ اعتمادبه‌نفس ندارد!

آی‌اسپورت- در فصل دوم حضور پپ گواردیولا در بایرن‌مونیخ، این مربی در اقدامی جنجالی دکتر مولر وولفارت را اخراج کرد و با آمدن یوپ هاینکس به بایرن، پزشک باسابقه مونیخی‌ها هم به تیم برگشت. او کتابی را در مورد زندگی‌اش به اسم «زندگی من، پزشکی من» به چاپ رسانده است. در بخشی جالب از این کتاب، دکتر مولر از اتفاقات سال 2015 پرده‌برداری کرده و در مورد آن تیتر زده «احساس کردم به شخصیت من آسیب وارد شد».

گواردیولا در مراحل حذفی لیگ قهرمانان اروپا و بعد از اینکه چند بازیکن مهم تیم به دلیل مصدومیت در دسترس نبودند، دکتر مولر را تا حد زیادی مقصر دانست. او معتقد بود که عامل اصلی عدم‌آمادگی شرایط جسمانی بازیکنان، دکتر مولر و کادرش هستند. دکتر مولر می‌گوید: « فکر می‌کنم پپ گواردیولا شخصی با اعتماد به نفس ضعیف است که همه چیز را در قدرت خودش خلاصه می‌کند تا دیگران را از واقعیت گمراه کند. به نظر می‌رسد او با یک ترس همیشگی همراه است. از شکست نه، بلکه بیشتر از این می‌ترسد که قدرت و سلطه‌اش را از دست بدهد. گواردیولا همه چیز را عوض کرد. در واقع همه چیز را به عقب برگرداند. هر بار بیشتر و بیشتر معلوم شد که او به من و تیم‌ام اعتماد ندارد. مشکلات با گواردیولا همیشه وجود دارند. من به سادگی نمی‌توانستم به راه و شیوه کار گواردیولا برسم. او حتی به گزارش‌ها و خبرهای من درباره بازیکنان، توجه نمی‌کرد. هر زمانی که می‌خواستم با او صحبت کنم بلافاصله رویش را برمی‌گرداند و از بحث دور می‌شد.»

در آخرین روزها جروبحثی بین این دو در مراسم صبحانه اتفاق افتاد؛ در حالی که هنوز غذا تمام نشده بود! دکتر مولر درباره آن اتفاق می‌گوید: « من کنترلم را از دست دادم و بر سر گواردیولا فریاد کشیدم و با مشت روی میزش زدم. طوری به میز کوبیدم که لیوان‌ها و ظرف‌های روی میزش لرزیدند. برای اولین بار این طور فریاد زدم. من نمی‌توانستم درک کنم، یک مربی روی چه حسابی به من و تجربه‌ام که سال‌ها در بایرن مونیخ کار کردم، گوش نمی‌دهد.»

 

۳    
آی اسپورت
2018-03-13 17:43:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر