فهرست
گزارش روز : آخرین اخبار از اردوی ایتالیا ؛ ابهام در حضور بوفون مقابل انگلستان
گزارش روز : آخرین اخبار از اردوی ایتالیا ؛ ابهام در حضور بوفون مقابل انگلستان

گزارش روز : آخرین اخبار از اردوی ایتالیا ؛ ابهام در حضور بوفون مقابل انگلستان

آی اسپورت - جام جهانی برزیل در حالی برای آتزوری آغاز خواهد شد که از اردوی این تیم اخبار خوشی به گوش نمی رسد.

پس از مصدومیت مونتولیوو در بازی دوستانه مقابل ایرلند که به دوری 4 ماهه او از میادین منجر شد ؛ روز گذشته بود که مشخص شد ده شیلیه نیز بازی اول ایتالیا مقابل انگلستان را بدلیل مصدومیت از دست خواهد داد.

اما این پایان اخبار بد نیست. بزرگترین مشکل پراندلی در حال حاضر در پست دروازه بانی است ؛ جاییکه حضور بوفون در بازی امشب ریسک بالایی را می طلبد.

زنگ خطر برای بوفون و دروازه ایتالیا از همین الان به صدا در آمده است. در حالی که خبرنگاران حاضر در نشست خبری پراندلی و کاندروا ؛ خود را برای سوال پیچ کردن آقای مربی و بازیکن لاتزیو ؛ گرم نکرده بودند ؛ پراندلی اعلام کرد که بوفون به دلیل رگ به رگ شدن مچ پا نتوانسته تمرین را به اتمام برساند.

البته خبرنگاران کنجکاوی که پشت دربهای بسته محل تمرین ایتالیا به انتظار درز کردن کوچکترین اخبار بودند با خروج غیرمنتظره بوفون از محل تمرین مواجه شده بودند.

 همین مساله باعث بوجود آمدن سوالات بسیاری در ذهن آنها شده بود. کمی بعد و در نشست خبری ؛ همه آنها جواب سوال خود را گرفتند. بوفون تازه ترین مصدوم اردوی ایتالیاست و این خبر خوشی برای هواداران این تیم نیست.

پی گیری های خبرنگار شبکه اسکای ایتالیا البته اخبار بدتری را فاش ساخت . اینکه دروازه بان یووه از ناحیه زانو نیز دچار مصدومیت شده است.

همین مساله باعث شده که سیریگو در حالت آماده باش قرار بگیرد. دروازه بانی که خود او نیز از شرایط آرمانی به دور است چرا که در هفته گذشته با مصدومیتی خفیف دست و پنجه نرم می کرد. به اینها اضافه کنید \" پرین \" را که هرگز در سطح دو دروازه بان اول و دوم آتزوری نشان نداده است. 

اما امشب به نظر می رسد که پراندلی در انتخاب سیستم خود برای این بازی سورپرایز خاصی ندارد و ایتالیا با همان سیستم 4-1-3-1-1 به میدان خواهد رفت. با یا بدون بوفون.

در کنار کیه لینی ؛ پاله تا و بارزالی دو دفاع مرکزی ایتالیا در مقابل انگلستان خواهند بود.

جلوی این دو ؛ ده روسی حضور خواهد داشت و سه هافبک میانی ایتالیا را وراتی ، مارکیزیو و پیرلو تشکیل خواهند داد .

جلوتر از اینها کاندروا بازی می کند و سوپر ماریو نیز مهاجم هدف خواهد بود. شاید در آخرین لحظه ؛ ایموبیله جایگزین بالوتلی شود.

در هر صورت آتزوری که سابقه خوبی در شروع جام های جهانی ندارد ؛ امشب در اولین بازی خود به صخره سختی برخورد خواهد کرد. جدالی تماشایی که همه دنیا انتظار شروع آن را می کشند.


رضا سیف

     
آی اسپورت
2014-06-14 18:39:51
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر