فهرست
قلعه نویی: کسی که قول قهرمانی بدهد مربی نیست/ هدف ما جوانگرایی است/ با رحمتی مشکلی ندارم
قلعه نویی: کسی که قول قهرمانی بدهد مربی نیست/ هدف ما جوانگرایی است/ با رحمتی مشکلی ندارم

قلعه نویی: کسی که قول قهرمانی بدهد مربی نیست/ هدف ما جوانگرایی است/ با رحمتی مشکلی ندارم

تمرین های تیم فوتبال استقلال برای حضور در رقابت های لیگ چهاردهم سرانجام کلید خورد. سرمربی آبی های تهران امروز پیش از برگزاری اولین جلسه این تیم، پاسخگوی سوال های خبرنگاران شد. او امروز از برگزاری یک اردوی 10 روزه برای استقلال در اردوی تیر خبر داد و البته به پرسش های حاشیه ای نیز واکنش نشان داد.

قلعه نویی در مورد یارگیری خوب تیم استقلال در روزهای اخیر گفت:«هدف ما جوان کردن تیم است تا به استقلال سال 82 برگردیم که به جوان‌ها اعتماد کردیم و نتیجه‌اش را گرفتیم. البته از آقایان فتح‌الله‌زاده و امیری هم تشکر می‌کنم و از بازیکنانی که به هر دلیلی در تیم نیستند بابت زحماتی که کشیدند متشکرم اما امسال ما سال سختی در پیش داریم و امیدوارم بتوانیم پاسخگوی هوادارانمان باشیم».

او همچنین اعلام کرد که مشکلی برای ادامه حضور رحمتی وجود ندارد اما به نوعی در لفافه از جدایی ایمان مبعلی خبر داد:«من لیستی به باشگاه دادم تا باشگاه با آنها مذاکره کند. البته با رحمتی چند بار صحبت کردم و جلسه داشتم و از این بابت مشکلی وجود ندارد اما مبعلی را ندیدم و من به عنوان مسئول فنی استقلال به مسئولان باشگاه لیست دادم و هر کسی که تمدید کرد در کنار هم هستیم و هر کسی که تمدید نکرد برایش آرزوی موفقیت می‌کنم».

سرمربی استقلال طبق معمول یک مثال از فوتبال خارجی را نیز در میان صحبت هایش گنجاند:«مربی که قول قهرمانی می‌دهد مربی نیست شما بازی شب گذشته هلند و اسپانیا را دیدید و متوجه شدید که فوتبال را نمی‌شود پیش‌بنی کرد اما ما تلاش‌مان را می‌کنیم و تیم را جوان‌تر کردیم اما باید مسابقات شروع شود. من مربی‌ای نیستم که قول قهرمانی بدهم اما تلاشم را می‌کند».

این مربی در مورد روند انتخاب اعضای کادر فنی نیز توضیح کوتاهی داد:«ما دو هفته در این مورد صحبت کردیم و جلسات متعددی هم داشتیم اما باید بگویم که زرینچه و پاشازاده از دوستان من هستند که صاحبان استقلالند و هر دوی اینها از بزرگان فوتبال ما به شمار می‌روند. پاشازاده دو بار در تیم منتخب جهان بازی کرده و سال‌ها در اروپا بوده و استقلال خانه اینهاست که حالا یک روز من هستم اما مهم این است که پیشکوستان در استقلال باشند. من حتی از دو نفر از مشاورانم که بیانی که کاپیتان من در استقلال بوده و دین‌محمدی خواستم که علاوه بر مشورت لباس ورزشی بپوشند و در کنار من باشند».

  ۲  
آی اسپورت
2014-06-14 18:47:05
نظر دهید
۲ نظر
-
شنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۳، ۱۹:۱۵
تو قول قهرمانی ندی هم مربی نیستی
meysamff
شنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۳، ۲۱:۴۰
آقای قلعه نویی تفکراتتون برا خودتون خوبه و بس
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر