فهرست
مدیر بارسا: نیمار پشیمان است
مدیر بارسا: نیمار پشیمان است

مدیر بارسا: نیمار پشیمان است

آی‌اسپورت- بحث و شایعه در مورد انتقال احتمالی نیمار به رئال مادرید جدی و داغ در رسانه‌های اسپانیایی پیگیری می‌شود. در حالی که ناصر الخلیفی هفته گذشته صراحتا تاکید کرد، نیمار ۲۰۰۰ درصد در پی‌اس‌جی ماندنی خواهد بود، اما در اسپانیا معتقدند که فوق ستاره برزیلی پس از جام جهانی با رقمی بین ۲۵۰ تا ۳۰۰ میلیون یورو به رئال می‌پیوندد.

خاویر بورداس، یکی از مدیران بلندپایه باشگاه بارسلونا در همین رابطه به خوانفه سانز، خبرنگار برنامه ال چیرینگیتو گفت: «نیمار می‌تواند به هر باشگاهی که دلش می‌خواهد برود. به شخصه توجهی به انتقال او به رئال ندارم ولی به نظر من هم او در پاریس خوشحال نیست و از پیوستن به پی‌اس‌جی پشیمان شده است. نیمار در بارسا روزهای خوبی داشت ولی در نهایت تصمیم گرفت که از جمع ما جدا شود.»

بورداس در مورد شایعات انتقال گریزمان به بارسا هم گفت: «در این مورد هیچ اتفاق خاصی نیفتاده و ترجیح می‌دهم صحبتی نداشته باشم. فینال لیگ اروپا را دیدم. گریزمان فوق‌العاده بود. جا دارد همین جا به اتلتیکو بابت قهرمانی‌اش تبریک بگویم.»

لازم به ذکر است که بارسلونا پس از شکرآب شدن رابطه‌اش با باشگاه اتلتیکو به خاطر قضیه گریزمان، حاضر نشد رسما قهرمانی باشگاه مادریدی در لیگ اروپا را تبریک بگوید.

 

ورزش سه

     
آی اسپورت
2018-05-18 21:17:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر