فهرست
کنفرانس پارس‌جم-آبادان: اتلاف وقت؛ آری یا نه؟
کنفرانس پارس‌جم-آبادان: اتلاف وقت؛ آری یا نه؟

کنفرانس پارس‌جم-آبادان: اتلاف وقت؛ آری یا نه؟

آی‌اسپورت- پارس جنوبی جم بازی 1-0 باخته را در نهایت 2-1 برد و نفت آبادان را از پیش رو برداشت. نشست خبری پایان بازی مربیان دو تیم را می‌خوانید:

مهدی تارتار، سرمربی پارس جم: از هواداران تشکر می‌کنم. من در عمرم در هیچ جای کشور ندیده بودم. آنها ما را به بازی بازگرداندند. بچه‌ها نشان دادند پتانسیل لازم را دارند و وقت آن رسیده که دیده و به تیم ملی دعوت شوند. آنها زیبا بازی می‌کنند و نتایج خوبی کسب کرده‌اند. به نظرم آنها لیاقت دعوت به تیم ملی را دارند. بازیکنان پارس جنوبی من را به آینده امیدوار کردند. بازیکنان در دقایق آخر توپ را به کناره‌های زمین بردند تا وقت را تلف کنند و به نتیجه دلخواه برسیم.

فراز کمالوند، سرمربی نفت: بعد از گل دوم پارس جنوبی یاد بازی ایران و بحرین افتادم. شما دیدید بازیکنان ما زمانی که به زمین می‌خوردند، مصدوم بودند. به طور کلی شاگردانم امروز باغیرت بازی کردند، اما بدشانسی آوردیم. تماشاگران جمی نیز جو خوبی ایجاد کرده بودند و کوچک‌ترین اهانتی به ما نشد. این صنعت نفت فصل گذشته 25 بازیکن داشت، اما امسال 15 بازیکن را در اختیار داریم. ما به جای کمیت، کیفیت را در دستور کارمان قرار داده‌ایم.

۱ ۱  
آی اسپورت
2017-08-18 00:18:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
amir
جمعه ۲۷ مرداد ۱۳۹۶، ۱۸:۵۱
بعد گل اول تا پایان نیمه اول کلا رو زمین خوابیده بودن نفتی ها
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر