فهرست
انتقاد به منصوریان وارد است/ مازادهای پرطرفدار آبی
انتقاد به منصوریان وارد است/ مازادهای پرطرفدار آبی

انتقاد به منصوریان وارد است/ مازادهای پرطرفدار آبی

آی اسپورت – هنوز لیست مازاد استقلال به صورت رسمی اعلام نشده اما تقریبا مشخص است که منصوریان کدام بازیکنانش را در فهرست مازاد خود قرار خواهد داد. امین حاج‌محمدی، میثم مجیدی، فرشید باقری و به احتمال زیاد بختیار رحمانی و مهدی رحمتی بازیکنانی هستند که گفته می‌شود در نیم‌فصل دوم جایی در استقلال نخواهند داشت. نکته جالب درباره این بازیکنان این است که تقریبا همه آنها پیشنهاداتی از دیگر تیم‌های لیگ برتری دارند. صبای قم برای جذب حاج‌محمدی و مجیدی به باشگاه استقلال نامه رسمی ارسال کرده است. پدیده خواهان فرشید باقری شده و فولاد خوزستان هم آماده به خدمت گرفتن بختیار است. رحمتی هم که چند تیم را منتظر مشخص شدن تکلیف خود می‌بیند.

در روزهای گذشته و پس از منتشر شدن فهرست غیر رسمی بازیکنان استقلال، انتقادات زیادی ازعلیرضا منصوریان صورت گرفت و اهالی فوتبال معتقد بودند که همه آنها بازیکنان بزرگی هستند و سرمربی استقلال در بازی گرفتن از این بازیکنان مشکل داشته است. به نظر می‌رسد پیشنهادات تیم‌های لیگ برتری به همین بازیکنان مازاد، مهر تاییدی بر اشتباهات منصوریان باشد.

۵ ۳  
آی اسپورت
2016-12-29 18:53:00
نظر دهید

۳ نظر
منتقد
پنجشنبه ۹ دی ۱۳۹۵، ۱۹:۱۷
به عنوان یه خوزستانی که چندین عنوان قهرمانی رو از فولاد و اس خوزستان توی لیگ برتر دیدم. و به عنوان یه ایرانی که چندین قهرمانی رو از پرسپولیس و استقلال و پاس و سپاهان دیدم خواستم دوستان تبریزی تراکتوری یکی از افتخارات شون رو بگن تا ما بدونیم... صرف دوم بودن تو جدول دلیلی برا بزرگ بودن نیست.و دلیلی برا فحش و توهین به ایران نیست.
۲ ۱
آرش
جمعه ۱۰ دی ۱۳۹۵، ۱۵:۳۵
چه ربطی داشت بزرگوار؟
مجید
پنجشنبه ۹ دی ۱۳۹۵، ۱۹:۴۵
بعنوان یه استقلالی کاملا موافقم و مطمئنم چوب این کارشو میخوره علیمنصور و از روز اول موافق اوردن این شومن به استقلال نبودم
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر