فهرست
کلمبیا 3-0 یونان: جای فالکائو خالی نبود
کلمبیا 3-0 یونان: جای فالکائو خالی نبود

کلمبیا 3-0 یونان: جای فالکائو خالی نبود

آی اسپورت- کلمبیا در اولین دیدارش در رقابت های جام جهانی موفق شد با سه گل یونان را از پیش رو بردارد.

شاگردان خوسه پکرمن که برای اولین بار بعد از سال 1998 در جام جهانی حضور پیدا کرده اند، در اولین گام توانستند مقابل یونان به یک پیروزی دلچسب دست پیدا کنند.

کلمبیایی بازی را هجومی  و سریع آغاز کردند و خیلی زود توانستند توسط آرمرو به گل برسند. نفوذ خوان کوادرادو از سمت راست و ارسال زمینی او به داخل محوطه جریمه یونان، با ضربه آرمرو به گل اول بازی تبدیل شد. البته ضربه آرمرو بعد از برخورد به مانولاس، منحرف شد و دروازه بان یونان، کارنزیس، نتوانست واکنش مناسبی روی توپ داشته باشد.

یونان خیلی زود می توانست کار را به تساوی بکشد اما ضربه بی دقت پاناگیوتیس کونه، از بالای دروازه به بیرون رفت. بعد از این موقعیت، باز هم کلمبیا بر بازی مسلط شد اما این یونان بود که در دقیقه 28، توسط واسیلیس توروسیدیس، یک موقعیت دیگر را از دست داد.

در نهایت نیمه اول با همان تک گل به پایان رسید.

نیمه دوم هم با حملات بازیکنان کلمبیا آغاز شد و آنها در دقیقه 58 توانستند به گل دوم برسند. ارسال آگیلار را این بار تئو گوتیرس وارد دروازه یونان کرد.بدشانسی های یونان در دقیقه 63 با برخورد ضربه گکاس به تیر دروازه تکمیل شد.

در حالی که به نظر می رسید بازی با همان دو گل به پایان خواهد رسید،  جیمز رودریگس در سومین دقیقه از وقت های تلف شده بازی یک بار دیگر دروازه یونان را باز کرد تا شاگردان پکرمن گام اول را محکم بردارند.

ترکیب دو تیم:\"http://up.rossoneri.ir/privete/uploads/c95f0c1cc52.jpg\"


کلمبیا: اسپینا، زونیگا، ساپاتا، یپس، آرمرو، سانچس، آگیلار، کوادرادو، رودریگس، ایباربو، گوتیرز\"http://up.rossoneri.ir/privete/uploads/c95f0c1cc51.jpg\"


یونان: کارنزیس، هولباس، سوکراتیس، توروسیدیس، مانولاس، کونه، کاتسورانیس، مانیاتیس، سالپینگیدیس، گکاس، ساماراس


گل ها:


\"http://up.rossoneri.ir/privete/uploads/c95f0c1cc53.jpg\"


دقیقه 5: نفودذ عالی از کواردرادو و پاس در عرض او به آرمرو، با یک ضربه نه چندان محکم، به گل اول بازی تبدیل می شود

\"http://up.rossoneri.ir/privete/uploads/c95f0c1cc54.jpg\"

دقیقه 58: گل دوم برای کلمبیا....ارسال جیمز رودریگس، با دخالت آگیلار به تئو گوتیرس رسید و او هم خیلی راحت دروازه یونان را برای بار دوم باز کرد


دقیقه 90+2: همکاری کوادرادو و زونیگا، یک موقعیت خوب را در اختیار جیمز رودریگس قرار داد و ستاره موناکو با شوتی تماشایی دروازه یونان را برای بار سوم باز کرد


  ۱  
آی اسپورت
2014-06-14 23:07:34
نظر دهید

۱ نظر
ehsan
يكشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۳، ۰۰:۳۴
شاگردان خوزه پکرمن؟؟؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر