فهرست
یازده‌تای پرسپولیس؛ استراحت یا تغییر سیستم؟
یازده‌تای پرسپولیس؛ استراحت یا تغییر سیستم؟

یازده‌تای پرسپولیس؛ استراحت یا تغییر سیستم؟

آی اسپورت – برانکو ایوانکوویچ ترکیب پرسپولیس برای بازی امروز مقابل استقلال خوزستان را منمتشر کرد. بوژیدار رادوشوویچ، محمد انصاری، حسین ماهینی (کاپیتان)، شایان مصلح، محسن ربیع‌خواه، کمال کامیابی‌نیا، احمد نورالهی، فرشاد احمدزاده، بشار رسن، علی علیپور و سیامک نعمتی 11 بازیکنی هستند که در ترکیب اصلی پرسپولیس قرار گرفته اند.

تغییراتی زیادی در ترکیب اصلی پرسپولیس نسبت به بازی‌های قبل دیده می‌شود. مصلح و ماهینی مدافعان چپ و راست پرسپولیس هستند و ربیع‌خواه و انصاری زوج میانی خط دفاع را تشکیل داده‌اند. کامیابی‌نیا و نورالهی جلوتر از مدافعان قرار می‌گیرند. احمدزاده و رسن هافبک‌های هجومی خواهند بود و نعمتی و علیپور در خط حمله قرار می‌گیرند.

در این بازی وحید امیری، شجاع خلیل‌زاده، علیرضا بیرانوند و گادوین منشا در ترکیب اصلی قرار ندارند و جلال حسینی هم محروم است.

۶ ۴  
آی اسپورت
2018-02-24 17:49:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
امید از تفت
شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶، ۱۸:۰۲
تغییر سیستم از 4-4-2 خطی به 4-2-3-1 و بازی با تک مهاجم. کامیابی نیا و نوراللهی هافبک های دفاعی پرسپولیس، رسن، نعمتی و احمدزاده هافبک های تهاجمی که احتمالاً نعمتی هافبک مرکزی و مهاجم کاذب است و رسن و احمدزاده هافبک های چپ و راست و علی پور به تنهایی در نوک حمله.
۸ ۱
نا امید از کلوم‌آباد
شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶، ۱۹:۴۳
برانکو
۲
کامران
شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶، ۱۸:۲۸
ترس مطلق کروات از طوفان در راه تنها علت تغییر ترکیب
۱ ۱
مسعود
شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶، ۱۹:۲۴
زرررررررررررررررشک
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر