فهرست
منتظری : خداراشکر که با کی‌روش کار می‌کنیم / ما مسی را تیمی مهار می‌کنیم
منتظری : خداراشکر که با کی‌روش کار می‌کنیم / ما مسی را تیمی مهار می‌کنیم

منتظری : خداراشکر که با کی‌روش کار می‌کنیم / ما مسی را تیمی مهار می‌کنیم

ای اسپورت – مدافع راست تیم ملی ایران در مصاحبه مطبوعاتی امروز با تمجید از کارلوس کی روش گفت این مربی کوچکترین حرکات بازیکنان را زیر نظر دارد و آنقدر در این باره دقیق است که باورکردنی نیست.

منتظری که پس از پایان تمرین روز شنبه تیم ملی با خبرنگاران حاضر در سالن کنفرانس کمپ  حرف می زد ، به سئوالات مختلف آنها پاسخ داد.

فضای تیم ملی چطور است ؟

ما برای هر بازی برنامه خاصی داریم. با اینکه برای تمرینات و تاکتیک های اصلی یک سال کار کرده ایم اما با نزدیک شدن به هر دیدار تنها به فکر آن بازی هستیم. به نظرم دیدار با نیجریه برای تیم ملی فوتبال ایران یک فینال است و امیدوارم بتوانیم نمایش خوبی داشته باشیم.

مهاجم مستقیم شما در بازی های پیش رو چه کسی خواهد بود؟

در سالهایی که با کی روش کار کرده ام تاکنون پیش نیامده که بخواهیم روی یک مهاجم تمرکز کنیم. همیشه تمرکز ما روی دفاع تیمی بوده و هیچ وقت به دنبال این نبودیم که یک مهاجم را مهار کنیم.ما دفاع منطقه ای انجام می دهیم که در فوتبال امروز دنیا هم باز ی می کنند .

آیا ترکیب ثابت تیم ملی انتخاب شده است؟

ما یک تیم 23 نفره خیلی خوب هستیم. خود من دعا می کنم که بتوانم در دیدار برابر نیجریه فیکس باشم. همه کی روش را می شناسند و می دانند که یازده نفر تیمش را از قبل آماده نکرده است. این احتمال وجود دارد که هر لحظه تصمیم جدیدی بگیرد.

کار با او چگونه است؟

خداراشکر که با او کار می کنیم . کی روش مربی ایست که به همه جزییات توجه می کند. او به ریز مسائل یک بازیکن نگاه می کند و او را به طور کامل زیر نظر دارد. هر وقت لازم باشد به تنهایی با یک بازیکن صحبت کند این کار را می کند و هر وقت هم تصمیم دیگری بگیرد انجام خواهد داد. و حتی به حرکت ماهیچه های صورت ما هم توجه دارد. لازم باشد با ما تنها حرف می زند. این اردو هم طوری بود که همه تلاش سرمربی را دیدیم. امیدوارم در بازی ها بتوانیم پاسخ مناسبی بدهیم به همه این تلاش‌ها.

     
آی اسپورت
2014-06-14 21:10:19
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر