فهرست
خارجی‌های استقلال بالاخره شوت موفق زدند!
خارجی‌های استقلال بالاخره شوت موفق زدند!

خارجی‌های استقلال بالاخره شوت موفق زدند!

آی اسپورت - خارجی‌های استقلال در هفته‌ای که این تیم مقابل استقلال‌خوزستانِ قعرجدولی برنده شد هم نتوانستند کار ویژه‌ای کنند. در این مسابقه نویمایر فقط یک مرتبه توپ را لمس کرد، طارق همام هیچ شوتی نزد و پاس کلیدی نداد و موقعیتی هم نساخت. سهم گرو مهاجم هدف استقلال از ۱۶شوت استقلال هم فقط دو شوت بود. نکته ویژه برای گرو در بازی با استقلال‌خوزستان این بود که او برای اولین بار در لباس استقلال، شوت در چارچوب زد! گرو تا پیش از این در 5 مسابقه لیگ برتری که لباس استقلال را پوشیده بود، حتی یک بار هم شوتی در چارچوب نزده بود. تا اینکه بالاخره در این مسابقه طلسم‌اش را شکست.

البته شرایط برای دیگر خارجی‌های استقلال هم بهتر از این نیست. طارق همام که تا این مقطع از لیگ، ۴۸۴دقیقه به میدان رفته هم همچنان در حسرتِ زدنِ شوتی در چارچوب است. طارق این فصل ۴شوت زده که هر چهار شوت‌اش راهی اوت شده است. هافبک عراقیِ استقلال فارغ از شوت زدن، از عهده وظیفه‌ اصلی‌اش یعنی خلق موقعیت هم به خوبی برنیامده است. همام در این فصل فقط یک پاس کلیدی مقابل سپاهان داده و هیچ موقعیتی دیگری در طول فصل برای استقلال نساخته است. نویمار هافبک آلمانی استقلال هم که شرایط‌اش از این دو ناامیدکننده‌تر است. نویمار علاوه بر اینکه در استقلال هیچ گلی نزده و پاس‌گلی نداده، استقلال هم حتی در حضور او هیچ گلی نزده است! یعنی هر ده گل استقلال زمانی به ثمر رسید که نویمایر در ترکیب استقلال نبود.

آمارهایی که خاطرات بویان، گومز، پروپییچ و... را زنده می‌کند. بازیکنانی که روی گل‌های استقلال تاثیرگذار نبودند و حالا برای دریافت مطالبات‌شان، حضوری پررنگ دارند. لازم به یادآوری است که گرو، نویمایر، طارق روی هم قراردادی بیش از یک میلیون یورو دارند؟

نود

۲ ۱  
آی اسپورت
2018-11-27 18:12:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
لنگ مافیایی
سه شنبه ۶ آذر ۱۳۹۷، ۱۸:۲۷
یه امار هم از الماس سیاه لنگ بده که با نرخ دلار هفت میلیارد میگیره. یا از پریموف و گولچ و بقیه که پول گرفتن و رفتن و به ریش لنگیای حقیر خندیدن.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر