فهرست
آقای پاس گل در تیم ملی: بمب انگیزه هستم
آقای پاس گل در تیم ملی: بمب انگیزه هستم

آقای پاس گل در تیم ملی: بمب انگیزه هستم

آی اسپورت- محمد ایرانپوریان، مدافع راست تیم تراكتورسازی طی 2، 3 سال اخیر همواره جزو بهترین‌های لیگ برتر در پست خود بوده اما هیچ‌گاه از سوی كارلوس كی‌روش به تیم ملی دعوت نمی‌شد ولی این بازیكن در اردوی امارات حضور دارد. درخشش او باعث شد تا او به ماهینی ترجیح داده شود. بخشی از حرف‌های او را بعد از دعوت شدن به تیم ملی می‌خوانید.

✅چند روز قبل از اعلام لیست تیم ملی طبق روال همیشگی از بازیكنانی كه احتمال دارد به تیم ملی دعوت شوند كپی پاسپورت می‌گیرند. این بار از من هم گرفته بودند اما تا زمان لیست نهایی به طور قطع نمی‌دانستم حتما نامم جزو دعوت شده‌هاست اما خدا را شكر از سوی مسئولان تیم ملی اعلام شد به تیم ملی دعوت شده‌ام.

✅می‌توان گفت بمب انگیزه هستم تا اگر شایستگی‌اش را دارم بتوانم در تیم ملی هم خودم را ثابت كنم.من در تمرینات سعی خواهم كرد بهترین عملكرد را داشته باشم و به همه هم‌پستی‌هایم چه در رده باشگاهی و تیم ملی احترام می‌گذارم اما تلاش می‌كنم در تمرینات تمام توانایی‌هایم را نشان دهم و در نهایت این آقای كی‌روش است كه به عنوان سرمربی تصمیم می‌گیرد كدام بازیكن بازی كند.

✅به طور یقین ما مستحق پیروزی مقابل ذوب آهن بودیم، حتی می‌شد در 90 دقیقه كار را تمام كنیم  اما كم تجربگی باعث شد گل بخوریم و قسمت این بود كه در 120 دقیقه پیروز شویم.

✅در اصطلاح فوتبالی‌ها یك بدن آمدم ولی تبریزی با دست ضربه‌ای به من زدكه جلوی چشم داور بود و او هم تبریزی را اخراج كرد و من هیچ‌گونه دخالتی نداشتم.

۱۲    
آی اسپورت
2017-01-02 18:54:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر