فهرست
ساحل عاج 2 - ژاپن 1؛ بازگشت رویایی فیل ها
ساحل عاج 2 - ژاپن 1؛ بازگشت رویایی فیل ها

ساحل عاج 2 - ژاپن 1؛ بازگشت رویایی فیل ها

آی اسپورت - ساحل عاج در شبی بارانی توانست با گلزنی ویلفرد بونی و ژروینیو ژاپن را با نتیجه ی 2-1 شکست دهد و 3 امتیاز فوق العاده حساس این دیدار را به حساب خود واریز کند.

بازی دو تیم از ساعت 05:30 صبح یکشنبه به وقت تهران در هوایی بارانی آغاز شد. کیسوکه هوندا مهاجم باشگاه میلان توانست در دقیقه ی 16 بازی با ضربه ای تمام کننده از درون محوطه جریمه سامورایی ها را پیش بیندازد.

پس از این گل ساحل عاج رفته رفته به فشار خود افزود و توپ و میدان را در اختیار گرفت. یایا توره و ویلفرد بونی موقعیت های خوبی را از دست دادند. ژاپنی ها نیز در ضد حملات  فرصت های نصفه و نیمه ای را در اختیار داشتند که نتوانستند از آن ها برای دو برابر کردن اندوخته ی خود استفاده کنند.

در نهایت نیمه ی اول بازی با همان نتیجه ی 1-0 به سود شاگردان آلبرتو زاکرونی خاتمه یافت.

نیمه ی دوم دیدار نیز با حملات ساحل عاج آغاز شد. شاگردان سبری لاموشی به خوبی می دانستند که در صورت شکست مقابل ژاپن کارشان برای صعود از گروه بسیار دشوار می شود.

در نهایت فیل ها توانستند در کمتر از 2 دقیقه ورق را به سود خود بازگردانند. ابتدا ویلفرد بونی ستاره ی باشگاه سوانسی و سپس ژروینیو توانستند در دقایق 64 و 66 دو بار دروازه ی ژاپن را باز کنند.

دیدیه دروگبا ستاره ی ساحل عاج نیز از دقیقه 61 وارد زمین شده بود و نقش مهمی را از لحاظ روحی در بازگشت تیمش ایفا کرد.

ژاپنی ها در 20 دقیقه ی پایانی تلاش زیادی برای جبران گل های خورده کردند اما در نهایت این شاگردان لاموشی بودند که توانستند به خوبی بازی را تا انتها مدیریت کنند.

به این ترتیب در پایان روز نخست رقابت ها در گروه سوم، کلمبیا در صدر جدول قرار گرفته است و پس از آن ساحل عاج، ژاپن و یونان در رتبه های بعدی حضور دارند.

در دور دوم رقابت های گروه سوم کلمبیا به مصاف ساحل عاج می رود و یونان نیز ژاپن را پیش رو خواهد داشت. 

  ۱  
آی اسپورت
2014-06-15 10:38:50
نظر دهید

۱ نظر
-
يكشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۳، ۱۰:۵۳
علیفر وقتی گل ژاپن زده شد خواب بود !!!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر