فهرست
پیش بازی فرانسه -  هندوراس؛ به امید پاک کردن خاطرات تلخ
پیش بازی فرانسه - هندوراس؛ به امید پاک کردن خاطرات تلخ

پیش بازی فرانسه - هندوراس؛ به امید پاک کردن خاطرات تلخ

آی اسپورت - فرانسه به خوبی می داند که جدال نخست برابر هندوراس تا چه اندازه اهمیت دارد. شاگردان دشان به خوبی از شکست ناباورانه ی اروگوئه در برابر کاستاریکا الهام خواهند گرفت تا حریف را دست کم نگیرند. هندوراس نیز امشب انگیزه های زیادی خواهد داشت به خصوص پس از اینکه هم قاره ای آن ها توانسته یکی از مدعیان جام را با خلق یک شگفتی شکست دهد.

فرانسه؛ جام بدون ریبری

وظیفه ی دیدیه دشان پاک کردن خاطرات تلخ جام جهانی 2010 از اذهان هواداران تیم ملی فرانسه است. خروس ها راه سختی را برای رسیدن به برزیل طی کردند. با این حال دشان مهره های خوبی برای درخشش در اختیار دارد. از پول پوگبا ستاره ی جوانش گرفته تا کریم بنزما. مصدومیت فرانک ریبری اما در بدترین زمان ممکن رخ داد تا فرانسه در آستانه ی جام جهانی دچار شوک عظیمی شود. فرانسه در گروه آسانی قرار نگرفته، اما مصاف ابتدایی آن ها مقابل هندوراس می تواند آسان ترین بازیشان در دور گروهی باشد. فرانسه نباید فراموش کند که اول شدن در این گروه برای جلوگیری از جدال برابر آرژانتین امری حیاتی محسوب می شود.

هندوراس؛ به دنبال خلق معجزه

تساوی 0-0 در آخرین دیدار دوستانه برابر انگلیس موجی از امیدواری را در اردوی هندوراس به وجود آورده است. آن ها خط دفاع خوبی دارند و با سیستم 2-4-4 کلاسیک بازی می کنند. تجمع بازیکنان هندوراس در میانه ی میدان و گرفتن فضا از حریف بدون شک مهم ترین نقطه ی قوت آن ها محسوب می شود. تیم کم نام و نشان گروه پنجم رقابت های جام جهانی تنها امیدوار است تا عملکرد خوبی در این گروه از خود ثبت کند. 

     
آی اسپورت
2014-06-15 11:23:23
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر