فهرست
پیش بازی سوییس - اکوادور؛ کار سخت هیتسفلد و شاگردان
پیش بازی سوییس - اکوادور؛ کار سخت هیتسفلد و شاگردان

پیش بازی سوییس - اکوادور؛ کار سخت هیتسفلد و شاگردان

آی اسپورت - نمایندگان آمریکای جنوبی همه به غیر از اروگوئه عملکردی خوب در دور اول رقابت ها از خود ارائه کرده اند و اکوادور به هیچ عنوان دوست ندارد در این مسئله همراه اروگوئه باشد. سوییس نیز تیم خوبی در اختیار دارد و از همه مهم تر فردی با تجربه همچون هیتسفلد روی نیمکت این تیم قرار گرفته است. بسیاری از کارشناسان معتقدند که جدال سوییس و اکوادور می تواند تاکتیکی ترین دیدار این گروه باشد.

سوییس؛ به دنبال اثبات بزرگی

سوییس یکی از بهترین تیم های چند سال اخیر خود را در اختیار دارد. آن ها مربی کهنه کار و با تجربه ای همچون هیتسفیلد را نیز بر روی نیمکت دارند که می تواند یک برگ برنده در برزیل باشد. لیختشتاینر، شکیری و ایلنر می توانند نقش تعیین کننده ای را برای سوییس ایفا کنند. هیتسفیلد خوب می داند که جدال نخست تیمش برابر اکوادور تا چه اندازه می تواند مهم و سرنوشت ساز باشد، چه بسا پیروزی در همین دیدار بتواند حضور سوییس در جمع 16 تیم پایانی را تضمین کند. فراموش نکنید که آن ها در دور مقدماتی از 30 امتیاز ممکن توانستند 24 امتیاز کسب کنند.

اکوادور؛ ما می توانیم

اکوادور در دیدار دوستانه برابر انگلیس به خوبی نشان داد که تا چه اندازه می تواند در جام جهانی خطرناک باشد.برگزاری جام جهانی در آمریکای جنوبی نیز بخت آن ها را برای درخشش در این جام افزایش می دهد. والنسیا بازیکن منچستر یونایتد شاید مهم ترین بازیکن این تیم باشد. اکوادور به طور مستقیم و بالاتر از تیمی همچون اروگوئه توانست راهی جام جهانی شود.آن ها معمولا با 2 مهاجم بازی می کنند و روی حرکات والنسیا از کناره های زمین حساب ویژه ای باز کرده اند.اکوادورهای به خوبی می دانند که شکست در بازی نخست می تواند تا حد زیادی بخت آن ها را برای صعود کاهش دهد.
 

     
آی اسپورت
2014-06-15 11:34:27
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر