فهرست
یازده تای استقلال؛ با دو تغییر!
یازده تای استقلال؛ با دو تغییر!

یازده تای استقلال؛ با دو تغییر!

آی اسپورت - سرمربی استقلال ترکیب تیمش را برای بازی با الریان در مرحله پلی آف لیگ قهرمانان آسیا مشخص کرد. در این بازی فرهاد مجیدی تیمش را با دو تغییر نسبت به بازی با الکویت به زمین می‌فرستد، به این ترتیب که هروویه میلیچ جانشین میلاد زکی پور شده است و فرشید باقری به جای آرش رضاوند در این بازی به زمین خواهد رفت. در بازی امروز سیدحسین حسینی دروازه بان استقلال خواهد بود و محمد دانشگر، روزبه چشمی و شاهین طاهرخانی مثل بازی با الکویت سه مدافع میانی این تیم را تشکیل می دهند.

برای جدال با الریان وریا غفوری و میلیچ دو بال راست و چپ استقلال هستند ولی فرهاد مجیدی برخلاف بازی قبلی تصمیم گرفت از سه هافبک دفاعی استفاده کند، فرشید باقری، علی کریمی و مسعود ریگی بازیکنانی هستند که باید در مرکز زمین جلوی خط آتش قدرتمند الریان را بگیرند. شیخ دیاباته بعد از دبل برابر الکویت تلاش می کند امشب هم در کنار مهدی قائدی در گلزنی موفق باشد تا استقلال بتواند کار الریان را در 90 دقیقه بازی تمام کند.

ترکیب استقلال در بازی برابر الریان به شرح زیر است: سید حسین حسینی، هرویه میلیچ، شاهین طاهرخانی، روزبه چشمی، محمد دانشگر، وریا غفوری، فرشید باقری، علی کریمی، مسعود ریگی، شیخ دیاباته و مهدی قائدی.

     
آی اسپورت
2020-01-28 18:02:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر